Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Corner 102

Rozkladacia sedacia súprava Corner 102 s dvoma úložnými priestormi. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€539,00

Sedacia súprava Corner 103

Pozoruhodne prešívaná, rozkladacia sedacia súprava Corner 103 s dvoma úložnými priestormi. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€589,00

Sedacia súprava Corner 150

Elegantná rozkladacia sedacia súprava Corner 150 s úložným priestorom. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€799,00

Sedacia súprava Corner 153

Corner 153 je pohodlná kvalitná rohová sedacia súprava, ktorá sa rozkladá, má úložný priestor a polohovateľné opierky hlavy. Na výber je veľké množstvo poťahových látok.
€839,00

Sedacia súprava Corner 154

Moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava Corner 154 Vám zabezpečí pohodlné sedenie, vďaka vysokým opierkam, ktoré si viete aj výškovo nastaviť.
€799,00

Sedacia súprava Corner 155

Moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava Corner 155 Vás záujme hlavne svojím prešívaním celej sedacej časti. Pohodlné sedenie zabezpečujú pružiny falista a tiež polohovateľné opierky hlavy.
€879,00

Sedacia súprava Corner 156

Moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava Corner 156 Vám zabezpečí pohodlné sedenie, vďaka vysokým opierkam, ktoré si viete aj výškovo nastaviť do výšky 73 cm od sedacej časti.
€799,00

Sedacia súprava Jezzi

Štýlová rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Táto vkusná nadčasová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií a pracovní. Vďaka širokej palete dostupných látok, určite nájdete tú, ktorá sa dokonale hodí do Vášho interiéru.
€839,00

Sedacia súprava Alaskan

ALASKAN je rohová rozkladacia sedacia súprava s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava má moderný dizajn. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok a ekokoží.
€829,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Štýlová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€859,00

Sedacia súprava Cornelia

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si vyberte z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€859,00

Sedacia súprava Lena

Elegantná sedacia súprava Lena na nožičkách. Lena nedisponuje úložným priestorom a nie je možné ju rozložiť. Štýlový kúsok k zariadeniu obývacích izieb ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€839,00