Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Lupi

Kvalitná rohová sedacia súprava LUPI. Sedacia súprava má jednoduchý ale moderný dizajn. Disponuje funkciou rozkladu a poskytne Vám aj dostatočný úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€619,00

Sedacia súprava Brando

Moderná sedacia súprava Brando je rozkladacia súprava s úložným priestorom. Má jednoduché línie. Je dostupná v rôznom farebnom prevedení.
€309,00

Sedacia súprava KEVIN

Moderná rohová sedacia súprava KEVIN s rozkladom a úložným priestorom. Sedacia súprava je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€599,00

Sedacia súprava Lorelle

Krásna, moderná sedacia súprava Lorelle Vás zaujme svojími dizajnom. Sedacia súprava s prešitím pôsobí veľmi elegantne a bude určite ozdobou Vašej obývacej izby. Atypické nožičky dodávajú celkovému vzhľadu sedacej súpravy punc výnimočnosti.
€919,00

Sedacia súprava M2K

M2K je štýlová rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Krásne vynikne vo Vašej obývačke aj vďaka dizajnu a súmerným líniám. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€729,00

Sedacia súprava Anton

Sedacia súprava Anton je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€759,00

Sedacia súprava Armando

Sedacia súprava Armando je kvalitná rozkladacia rohová sedacia súprava. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€769,00

Sedacia súprava Asgard L

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€619,00

Sedacia súprava Assan

Kvalitná sedacia súprava s taburetkou a minibarom. Sedacia súprava má zaujímavý moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€829,00

Sedacia súprava Didi

Sedacia súprava má jednoduchý moderný dizajn s pevným prešívaným operadlom. Poteší aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€689,00

Sedacia súprava Eridano

Sedacia súprava Eridano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€869,00

Sedacia súprava Grayson

Sedacia súprava Grayson je kvalitná rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie.
€939,00