V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Foble

Moderná sedacia súprava Foble s polohovateľnými opierkami hlavy, úložným priestorom a funkciou rozkladu. Upúta už na prvý pohľad. Vyberte si jednu z dostupných kvalitných látok a oživte Váš interiér.
€1094,00

Sedacia súprava Noble

Moderná sedacia súprava NOBLE s polohovateľnými opierkami hlavy, úložným priestorom a funkciou rozkladu. Upúta už na prvý pohľad. Vyberte si jednu z dostupných kvalitných látok a oživte Váš interiér.
€1156,00

Sedacia súprava Disco

Štýlová sedacia súprava DISCO s úložným priestorom a funkciou rozkladu. Osviežte svoj interiér aj vďaka kvalitným látkam, ktoré sú pri sedacej súprave v ponuke.
€839,00

Sedacia súprava Inferne

Elegantná a moderná sedacia súprava INFERNE s úložným priestorom a možnosťou rozkladu. Dominantou sú polohovateľné opierky hlavy.
€1423,00

Sedacia súprava Siber

Kvalitná pohodlná rohová sedacia súprava SIBER s úložným priestorom a polohovateľnou opierkou pre pohodlnejšie sedenie. Dostupná v širkokej ponuke poťahových látok.
€978,00

Sedacia súprava Silva

Elegantná sedacia súprava SILVA s úložným priestorom a možnosťou rozkladu. Dostupná v širkokej ponuke poťahových látok.
€988,00

Sedacia súprava Brera

Sedacia súprava BRERA patrí medzi kvalitné, pohodlné, rozkladacie sedacie súpravy s výrazným záujímavým prešívaním. Na výber je široký výber poťahových látok.
€1229,00

Sedacia súprava Corner 102

Rozkladacia sedacia súprava Corner 102 s dvoma úložnými priestormi. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€539,00

Sedacia súprava Abibi

Zaujímavo tvarovaná sedacia súprava ABIBI je vhodná do obývacích izieb, kancelárií alebo čakárni. Vďaka širokej palete dostupných látok si ju viete doladiť k Vášmu interiéru.
€809,00

Sedacia súprava Corner 103

Pozoruhodne prešívaná, rozkladacia sedacia súprava Corner 103 s dvoma úložnými priestormi. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€589,00

Sedacia súprava Corner 150

Elegantná rozkladacia sedacia súprava Corner 150 s úložným priestorom. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€799,00

Sedacia súprava Corner 151

Kvalitná moderná rozkladacia sedacia súprava Corner 151 s veľkým úložným priestorom. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€799,00