Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Diego roh

Moderná rohová rozkladacia sedacia súprava Diego roh má moderný zaujímavý dizajn doplnený chrómovými nožičkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok.
€439,00

Sedacia súprava Elano

Sedacia súprava Elano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný, elegantný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€489,00

Sedacia súprava Fabio

Sedacia súprava Fabio je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný, elegantný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€469,00
€439,00
-6%

Sedacia súprava Fiore

Kvalitná rozkladacia rohová sedacia súprava s úložným priestorom. Fiore poteší najmä svojim moderným dizajnom inšpirovaným vintage štýlom. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€549,00

Sedacia súprava Galaxy B+2+R+3+B

Sedacia súprava Galaxy roh je kvalitná moderná pevná sedacia súprava, ktorá zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj polohovateľnými opierkami hlavy.
€655,00

Sedacia súprava Infinity L

Sedacia súprava Infinity L je kvalitná moderná priestranná sedacia súprava v tvare L. Sedacia súprava určite zaujme aj polohovateľnými opierkami hlavy a možnosťou výberu farebného prevedenia zo širokej škály látok a ekokoží.
€1099,00

Sedacia súprava Infinity Mini

Sedacia súprava Infinity Mini je kvalitná moderná priestranná sedacia súprava v tvare L. Sedacia súprava určite zaujme nielen polohovateľnými opierkami hlavy,funkciou rozkladania ale aj možnosťou výberu farebného prevedenia zo širokej škály látok a ekokoží.
€999,00

Sedacia súprava Livio

Sedacia súprava Livio je moderná rohová sedacia súprava. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Jej farebné prevedenie si vyberiete Vy sami.
€269,00

Sedacia súprava Lord II

Sedacia súprava Lord II je rohová sedacia súprava v zaujímavom dizajne. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€519,00

Sedacia súprava Lusso

Sedacia súprava Lusso je rohová sedacia súprava. Má moderný, zaujímavý dizajn. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€379,00

Sedacia súprava MAX

Rohová rozkladacia sedacia súprava MAX s úložným priestorom v modernom dizajne. Sedacia súprava je vďaka svojim malým rozmerom šetrná k priestoru.
€259,00

Sedacia súprava MINOS

Rohová rozkladacia sedacia súprava MINOS s úložným priestorom v modernom dizajne. V ponuke je široká škála poťahových látok s možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia.
€399,00