V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Asgard L

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€724,00

Sedacia súprava Bonett

Sedacia súprava BONETT je kvalitná rozkladacia rohová sedacia súprava. Sedacia súprava má výrazne prešívané sedenie, čo vytvára jedinečný a moderný dizajn. Na výber je ľavé alebo pravé prevedenie a tiež široký výber látok.
€798,00

Sedacia súprava Didi

Sedacia súprava má jednoduchý moderný dizajn s pevným prešívaným operadlom. Poteší aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€739,00

Sedacia súprava Eridano

Sedacia súprava Eridano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€988,00

Sedacia súprava Fresia

Kvalitná rohová sedacia súprava s polohovateľnými opierkami hlavy pre pohodlné sedenie. Súprava je rozkladacia má úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré nájdete v našich vzorkovníkoch.
€867,00

Sedacia súprava Gomsi

Sedacia súprava GOMSI je kvalitná rozkladacia rohová sedacia súprava. Sedacia súprava má výrazne prešívané sedenie, čo vytvára jedinečný a moderný dizajn. Na výber sú rôzne poťahové látky najvyššej kvality.
€969,00

Sedacia súprava Grayson

Sedacia súprava Grayson je kvalitná rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie.
€1028,00

Sedacia súprava Kairos

Sedacia súprava Kairos je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Disponuje taktiež polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie.
€983,00

Sedacia súprava Lanvin

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom. Súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré máme v ponuke.
€912,00

Sedacia súprava Larde

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré máme v ponuke.
€1042,00

Sedacia súprava Laurence

Sedacia súprava LAURENCE je kvalitná rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a praktickými polohovateľnými opierkami. Na výber je množstvo poťahových látok.
€1045,00

Sedacia súprava Laurence - SKLADOM

Sedacia súprava LAURENCE je kvalitná rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a praktickými polohovateľnými opierkami.
€1107,00