V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Corner 153

Corner 153 je pohodlná kvalitná rohová sedacia súprava, ktorá sa rozkladá, má úložný priestor a polohovateľné opierky hlavy. Na výber je veľké množstvo poťahových látok.
€839,00

Sedacia súprava Corner 155

Moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava Corner 155 Vás záujme hlavne svojím prešívaním celej sedacej časti. Pohodlné sedenie zabezpečujú pružiny falista a tiež polohovateľné opierky hlavy.
€879,00

Sedacia súprava Jezzi

Štýlová rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Táto vkusná nadčasová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií a pracovní. Vďaka širokej palete dostupných látok, určite nájdete tú, ktorá sa dokonale hodí do Vášho interiéru.
€909,00

Sedacia súprava Alaskan

ALASKAN je rohová rozkladacia sedacia súprava s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava má moderný dizajn. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€979,00

Sedacia súprava Cleo

Moderná rohová sedacia súprava CLEO Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a 3 malými opierkovými vankúšikmi vytvorí maximálne pohodlie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€909,00

Sedacia súprava Cobra

Moderná rohová sedacia súprava COBRA Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a HR penou vytvorí kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€959,00

Sedacia súprava Cobra mini

Moderná rohová sedacia súprava COBRA MINI Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a HR penou vytvorí kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€959,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Štýlová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb, ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€1029,00

Sedacia súprava Cornelia

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si vyberte z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1029,00

Sedacia súprava Lena

Elegantná sedacia súprava Lena na nožičkách. Lena nedisponuje úložným priestorom a nie je možné ju rozložiť. Štýlový kúsok k zariadeniu obývacích izieb ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€909,00

Sedacia súprava Toledo

Moderná rohová sedacia súprava TOLEDO Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a HR penou vytvorí kvalitné a pohodlné sedenie. Sedacia súprava disponuje rozkladom na spanie a úložným priestorom.
€959,00

Sedacia súprava Aston

Sedacia súprava Aston je moderná a kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Už na prvý pohľad zaujme svojím vzhľadom. Vaše pohodlie si zvýšite aj vďaka polohovateľným opierkam. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€869,00