V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Akita

AKITA je rohová rozkladacia sedacia súprava s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava je prešívaná, má moderný dizajn.. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€979,00

Sedacia súprava Davio L

Sedacia súprava Davio L je moderná sedacia súprava s úložným priestorom. Disponuje funkciou rozkladu a polohovateľnými opierkami hlavy. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€949,00

Sedacia súprava Lupi

Kvalitná rohová sedacia súprava LUPI. Sedacia súprava má jednoduchý ale moderný dizajn. Disponuje funkciou rozkladu a poskytne Vám aj dostatočný úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€739,00

Sedacia súprava Robin

Rozkladacia sedacia súprava Robin s 2 úložnými priestormi. Klasická a decentná vankúšová sedacia súprava na kovových nožičkách. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach z našich vzorkovníkov.
€739,00

Sedacia súprava Brando

Rohová sedacia súprava Brando je rozkladacia súprava s úložným priestorom. Má jednoduché línie. Je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€309,00

Sedacia súprava Kevin

Moderná rohová sedacia súprava KEVIN s rozkladom a úložným priestorom. Sedacia súprava je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€599,00

Sedacia súprava Wenus

Rohová sedacia súprava Wenus je výnimočnou vďaka širokému otomanu, pod ktorým je veľký úložný priestor v rozmere 105x170 cm. Sedacia súprava je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€669,00

Sedacia súprava York

Moderná rohová sedacia súprava YORK s rozkladom a úložným priestorom. Sedacia súprava YORK má výnimočné vysoké podrúčky.
€599,00

Sedacia súprava Lorelle

Krásna, moderná sedacia súprava Lorelle Vás zaujme svojími dizajnom. Sedacia súprava s prešitím pôsobí veľmi elegantne a bude určite ozdobou Vašej obývacej izby. Atypické nožičky dodávajú celkovému vzhľadu sedacej súpravy punc výnimočnosti.
€998,00

Sedacia súprava Anton

Sedacia súprava Anton je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€885,00

Sedacia súprava Anton Expres

Sedacia súprava Anton je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom.
€949,00
€885,00
-6%

Sedacia súprava Armando

Sedacia súprava Armando je kvalitná rozkladacia rohová sedacia súprava. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€860,00