V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Aspen U

Priestrannná rozkladacia sedacia súprava ASPEN U Vám poskytne množstvo miesta pre návštevu alebo oddych. Na výber máte širokú škálu poťahových látok, vďaka čomu viete sedaciu súpravu prispôsobiť svôjmu priestoru.
€839,00

Sedacia súprava Aston roh

Rohová rozkladacia sedacia súprava ASTON. Vďaka zaujímavým tvarom pôsobí moderne a nadčasovo. Disponuje úložným priestorom. Na výber je široká škála poťahových látok.
€619,00

Sedacia súprava Boom

Rohová rozkladacia sedacia súprava BOOM Vám vytvortí praktické a moderné prostredenie vo Vašej obývačke. Vďaka zaujímavým tvarom pôsobí moderne a nadčasovo. Disponuje úložným priestorom. Na výber je široká škála poťahových látok.
€639,00

Sedacia súprava Boom U

Priestrannná rozkladacia sedacia súprava BOOM U Vám poskytne množstvo miesta pre návštevu alebo oddych. Na výber máte širokú škálu poťahových látok, vďaka čomu viete sedaciu súpravu prispôsobiť svôjmu priestoru.
€919,00

Sedacia súprava Fado L

Sedacia súprava FADO L je kvalitná, pohodlná, rozkladacia a moderná sedacie súprava. Na výber je veľké množstvo poťahových látok, ktoré môžete kombinovať aj s ekokožou.
€619,00

Sedacia súprava Fenix

Sedacia súprava FENIX patrí medzi nadčasové sedacie súpravy. Súčasťou sedacej súpravy je úložný priestor a je možné ju rozložiť na spanie. Sedaciu súpravu si môžete zvoliť v akejkoľvek látke zo vzorkovníka.
€599,00

Sedacia súprava Lord roh

Sedacia súprava Lord roh je rohová sedacia súprava v zaujímavom dizajne. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte vy sami.
€892,00

Sedacia súprava Milton

Sedacia súprava MILTON patrí medzi nadčasové sedacie súpravy. Súčasťou sedacej súpravy je úložný priestor a je možné ju rozložiť na spanie. Sedaciu súpravu si môžete zvoliť v akejkoľvek látke zo vzorkovníka.
€589,00

Sedacia súprava MILTON - SKLADOM

Sedacia súprava MILTON patrí medzi nadčasové sedacie súpravy. Súčasťou sedacej súpravy je úložný priestor a je možné ju rozložiť na spanie.
€589,00

Sedacia súprava Santi

Sedacia súprava SANTI je obľúbená sedacia súprava z našej ponuky. Jej nadčasový dizajn a praktické prevedenie očarilo už viacerých zákazníkov. Vďaka širokému výberu látok a ekokoží si ju viete prispôsobiť Vášmu interiéru.
€709,00

Sedacia súprava Sorento s taburetkami

Sedacia súprava Sorento patrí medzi obľúbené sedacie súpravy. Súčasťou sedacej súpravy sú 2 malé taburetky, ktoré sú vložené pod podrúčkou.
€789,00

ESTER 1-sed

1-sed ESTER je komponent zo sektorovej sedacej súpravy ESTER. Má polohovateľnú opierku hlavy. Na výber je široké množstvo poťahových látok a ekokoží.
€139,00