Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava AVA TINY U

AVA TINY U je moderná sedacia súprava s pevným operadlom. Má 2 úložné priestory a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TINY U tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1056,00

Sedacia súprava EZRA

EZRA je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava EZRA tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€743,00

Sektorová sedacia súprava AVA FAMM

AVA FAMM je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA FAMM tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sektorová sedacia súprava AVA TEMPO

AVA TEMPO je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla s polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA TEMPO tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sedacia súprava ALEXIA

Rohová rozkladacia sedacia súprava ALEXIA má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Je na nožičkách a môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€599,00

Sedacia súprava Amy

Rohová rozkladacia sedacia súprava Amy má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€569,00
€532,00
-6%

Sedacia súprava Diego roh

Moderná rohová rozkladacia sedacia súprava Diego roh má moderný zaujímavý dizajn doplnený chrómovými nožičkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok.
€439,00

Sedacia súprava GOYA ROH

Sedacia súprava GOYA ROH je moderná, rohová sedacia súprava. GOYA ROH je rozkladacia sedacia súprava s praktickým úložným priestorom. Zaujímavý dizajn je naviac podporený chrómovými nožičkami. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€649,00

Sedacia súprava Royal roh

Sedacia súprava Royal roh je moderná rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá zaujme najmä výškovo nastaviteľnými opierkami. Royal roh má moderný zaujímavý dizajn a chrómové nožičky. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok.
€699,00

Sedacia súprava WESTPOINT

Rohová rozkladacia sedacia súprava WESTPOINT v modernom dizajne. Sedacia súprava je na chrómových nožičkách a má praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Môžete kombinovať farby a vzory podľa Vašej predstavy.
€535,00

Viacúčelová čalúnená posteľ BARI

Viacúčelová zostava BARI s úložným priestorom na nožičkách. Zostava môže slúžiť ako rohová sedačka a následne sa jednoduchou úpravou zmení na manželskú posteľ či 2 váľandy. Vďaka pružinovému alebo sendvičovému matracu bude sedačka slúžiť ako plnohodnotná posteľ. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie, čo Vám umožňuje vybrať si farebnú kombináciu podľa vlastných predstáv. Kvalitná zostava od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: sedacia súprava - 2900 x 2100 mm, jedno lôžko - 820 x 1950 x 520 mm
€769,00

3-sed Manchester 3F

MANCHESTER 3-sed je štýlový kvalitný rozkladací gauč so zaujímavým dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€905,00