V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Asgard L

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€724,00

Sedacia súprava Fresia

Kvalitná rohová sedacia súprava s polohovateľnými opierkami hlavy pre pohodlné sedenie. Súprava je rozkladacia má úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré nájdete v našich vzorkovníkoch.
€867,00

Sedacia súprava Havana

Sedacia súprava Havana je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€979,00

Sedacia súprava Kairos

Sedacia súprava Kairos je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Disponuje taktiež polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie.
€983,00

Sedacia súprava Lanvin

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom. Súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré máme v ponuke.
€912,00

Sedacia súprava Larde

Kvalitná rohová sedacia súprava s elegantným a moderným dizajnom. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z množstva poťahových látok, ktoré máme v ponuke.
€1042,00

Sedacia súprava Marion - Alova

Moderná priestranná sedacia súprava v tvare U s úložným priestorom a možnosťou rozloženia. Sedacia súprava je univerzálna. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€605,00

Sedacia súprava Patrizia

Moderná štýlová kvalitná sedacia súprava s pevným operadlom a polohovacími opierkami hlavy. Aby sedacia súprava dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1279,00

Sedacia súprava Sado

Kvalitná sedacia súprava s polohovateľnou opierkou v strednej časti, pre pohodlné ležanie. Sedacia súprava je rozkladacia s úložným priestorom. Na výber je veľké množstvo poťahových látok, z ktorých si určite vyberiete.
€978,00

Sedacia súprava Solange

Kvalitná rohová sedacia súprava na vysokých kovových nožičkách. Sedacia súprava je rozkladacia. Prevedenie si môžete zvoliť z veľkého množstva poťahových látok.
€875,00

Sedacia súprava Trevisco

Sedacia súprava Trevisco je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava s polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€927,00

Sedacia súprava Alvares

Kvalitná sedacia súprava s taburetkou a minibarom. Sedacia súprava má zaujímavý moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€889,00