Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Alvares

Kvalitná sedacia súprava s taburetkou a minibarom. Sedacia súprava má zaujímavý moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€859,00

Sedacia súprava Aris roh

Sedacia súprava Aris roh je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia a má 2 úložné priestory. Sedacia súprava je univerzálna. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€479,00

Sedacia súprava Benano

Sedacia súprava Benano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má klasický dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€679,00

Sedacia súprava Collin

Sedacia súprava Collin je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom a praktickou opierkou hlavy. Na výber je 5 poťahových látok. Nožičky si viete vybrať zlaté alebo čierne.
€655,00

Sedacia súprava Gino

Sedacia súprava Gino je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna a dostupná v 8 farebných prevedeniach.
€309,00

Sedacia súprava Harper

Sedacia súprava HARPER je elegantná rohová rozkladacia sedacia súprava. Súčasťou sedacej súpravy sú polohovateľné opierky hlavy a podrúčky. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€859,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€597,00

Sedacia súprava Mona Pik

Moderná sedacia súprava MONA PIK je priestranná rozkladacia sedacia súprava. Súčasťou sedacej súpravy sú polohovateľné opierky hlavy a veľký úložný priestor. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€929,00

Sedacia súprava Monaco

Sedacia súprava MONACO je elegantná prešívaná sedacia súprava v štýle glamour. Sedacia súprava je rozkladacia s úložným priestorom a praktickou opierkou hlavy. Na výber je 5 poťahových látok. Nožičky si viete vybrať zlaté alebo čierne.
€655,00

Sedacia súprava Sorento

Sedacia súprava Sorento je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€649,00

Sedacia súprava ALEXIA

Rohová rozkladacia sedacia súprava ALEXIA má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Je na nožičkách a môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€799,00

Sedacia súprava Amy

Rohová rozkladacia sedacia súprava Amy má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€709,00