V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

ESTER 2-sed

2-sed ESTER je komponent zo sektorovej sedacej súpravy ESTER. Má polohovateľné opierky hlavy. Na výber je široké množstvo poťahových látok a ekokoží.
€269,00

ESTER 3-sed

3-sed ESTER je komponent zo sektorovej sedacej súpravy ESTER. Má polohovateľné opierky hlavy. Na výber je široké množstvo poťahových látok a ekokoží.
€407,00

ESTER podrúčka

Podrúčka ESTER je komponent zo sektorovej sedacej súpravy ESTER, ktorý Vám ukončí sedaciu súpravu. Má polohovateľnú opierku. Na výber je široké množstvo poťahových látok a ekokoží.
€75,00

ESTER rohová časť

Rohová časť ESTER je komponent zo sektorovej sedacej súpravy ESTER. Má pevné opierky hlavy. Na výber je široké množstvo poťahových látok a ekokoží.
€119,00

Sedacia súprava Ail

Kvalitná sedacia súprava s taburetkou a minibarom. Sedacia súprava má zaujímavý moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€979,00

Sedacia súprava AKIRA

Sedacia súprava Akira je kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Moderný vzhľad dodáva sedacej súprave prešívanie sedáka. Na výber je veľký výber poťahových látok.
€749,00

Sedacia súprava Akita

AKITA je rohová rozkladacia sedacia súprava s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava je prešívaná, má moderný dizajn.. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€979,00

Sedacia súprava Akita U

Sedacia súprava AKITA U je elegantná rozkladacia sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava disponuje až 3 úložnými priestormi. Má moderný dizajn. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€1419,00

Sedacia súprava Alaskan

ALASKAN je rohová rozkladacia sedacia súprava s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava má moderný dizajn. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€979,00

Sedacia súprava Alaskan U

Sedacia súprava ALASKAN U je elegantná rozkladacia sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava disponuje až 3 úložnými priestormi. Má moderný dizajn. Poťahovú látku vyberiete z našej širokej ponuky látok.
€1409,00

Sedacia súprava Alvares U

Kvalitná priestranná sedacia súprava s taburetkou a minibarom. Sedacia súprava má zaujímavý moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1329,00

Sedacia súprava Anton

Sedacia súprava Anton je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€885,00