Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Darco U

Sedacia súprava s moderným dizajnom a pevným operadlom. Potešia aj 3 úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€839,00

Sedacia súprava DeLuxe Corner

Sedacia súprava DeLuxe Corner je štýlová priestranná kvalitná rohová sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€975,00

Sedacia súprava Didi

Sedacia súprava má jednoduchý moderný dizajn s pevným prešívaným operadlom. Poteší aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€559,00

Sedacia súprava Dorado

Sedacia súprava Dorado je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€569,00
€539,00
-5%

Sedacia súprava Dustin

Sedacia súprava Dustin je moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a vankúšovým operadlom. Má chrómové nožičky. Aby sedacia súprava dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok. Možnosť doobjednať opierky hlavy.
€665,00

Sedacia súprava Elano

Sedacia súprava Elano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný, elegantný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€489,00

Sedacia súprava Emporio

Sedacia súprava Emporio je priestranná kvalitná rohová sedacia súprava s pevným operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť, poteší aj praktickým úložným priestorom a polohvateľnými opierkami hlavy. Dizajn sedacej súpravy je v modernom nadčasovom štýle. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€1045,00

Sedacia súprava Eridano

Sedacia súprava Eridano je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€649,00

Sedacia súprava Eryk 3+1+1

Sedacia súprava Eryk je sedacia súprava v tradičnom štýle. Je rozkladacia a má úložný priestor. Súčasťou sedacej súpravy je 3-sed a 2 samostatné kreslá. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€599,00

Sedacia súprava Fabio

Sedacia súprava Fabio je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný, elegantný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€449,00
€419,00
-6%

Sedacia súprava Fado Maxi

Sedacia súprava Fado Maxi je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava v tvare U s vankúšovým operadlom a podrúčkami. Sedacia súprava zaujme štýlovým dizajnom doplneným chrómovanými detailami. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€1169,00

Sedacia súprava Fado Mini DL

Sedacia súprava Fado Mini DL je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava s vankúšovým operadlom a podrúčkami. Sedacia súprava zaujme štýlovým dizajnom doplneným chrómovanými detailami. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€739,00