V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Detský nábytok pre najmenších

Usporiadať podľa:

Detská stolička Macius

Šikovná a stabilná drevená stolička pre deti vo veseluj ružovej farbe, preto je vhodný do dievčenskej detskej izby.
€65,00

Detský set ZILBO 1+4

Pekný a šikovný detský set stolíka so 4 stoličkami prispôsobený pre najmenších.
€49,00

Detský stôl Macius

Pekný a šikovný detský stolík prispôsobený pre najmenších.
€69,00

Komoda s prebaľovacím pultom MICKEY

Zásuvková komoda s prebaľovacím pultom MICKEY. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru v 4 praktických zásuvkách a jednej otvorenej polici. Pri zásuvkách je použitý plnovýsuv. Súčasťou prebaľovacieho pultu, ktorý je odnímateľný, je matrac. Snímateľný poťah matraca môžete prať. Môžete si vybrať až z 9 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€252,00

Detská posteľ EUNIKA

Jednolôžková posteľ s možnosťou regulácie dĺžky spacej plochy. Posteľ je dostupná v bielom prevedení.
€139,00

Detská posteľ Fire Truck

Jednolôžková posteľ s chlapčenským motívom. Posteľ má praktické vyvýšené bočnice.
€180,00

Detská posteľ Happy

Detská jednolôžková posteľ s motívom. Možnosť výberu z 2 motívov.
€143,00

Detská posteľ so zábranou MARINELLA

Jednolôžková detská posteľ so zábranou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€170,00

Detská posteľ Speed

Jednolôžková posteľ s motívom autíčka. Posteľ má vyvýšené bočnice.
€138,00

Buková detská postieľka

Detská prírodná postieľka vyrobená z prírodného bukového dreva. Postieľka má silnú konštrukciu s nohami prispôsobenými na dokonalú stabilitu, a dostatočnú výmenu vzduchu z každej strany ležadla. Postieľka je stohovateľná a je dodávaná s roštom bez matraca.
€81,00

Farebná detská postieľka

Detská farebná postieľka je kvalitná postieľka vhodná pre materské školy. Postieľka má silnú konštrukciu. Prispôsobenie nôh u ležadiel zaručuje ich dokonalú stabilitu, stohovanie a dostatočnú výmenu vzduchu z každej strany ležadla. Možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€82,00

Klasické detské ležadlo

Klasické detské ležadlo je vyrobené z tvrdeného bukového dreva čo zabezpečuje vysokú pevnosť. Kvalitné spoje lubov zaručujú dlhodobú trvácnosť ležadla. Možnosť výberu farebného prevedenia ležadla z 5 farieb. Nohy nepresahujú cez okraj ležadla.
€72,00

Nábytok pre najmenších je detský nábytok určený pre malé detičky. Detské postieľky, prvá posteľ s princeznou či zvieratkami. Vaše dieťa bude mať obrovskú radosť. Deti rýchlo rastú a tak budú čoskoro potrebovať aj detský stolík či stoličku. Vytvorte im vlastný kútik na kreslenie. Nábytok je prispôsobený výške dieťaťa. Nemusíte sa teda báť pádu. Farebný nábytok podporí hravosť a rozvoj fantázie u Vášho dieťaťa už od útleho veku.
Do tejto kategórie sme zaradili aj niečo pre Vás, rodičov. Prebaľovací pult je základným kúskom nábytku, ktorý si u nás kupujú budúci rodičia. Komoda s prebaľovacím pultom má zásuvky, teda Vám poskytne úložný priestor na plienky, krémy či oblečenie. Na komode je prebaľovací pult, ktorý Vám uľahčí prebaľovanie Vášho novorodenca. Nemusíte sa zhýbať niekoľkokrát denne, a predídete tak bolestiam chrbta.