V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Detské otočné stoličky

Usporiadať podľa:

Detská stolička KA-2325

Detská stolička KA-2325 je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Má priedušné operadlo a môžete si vybrať z 5 farebných prevedení.
€63,00

Detská stolička KA-W022

Detská stolička KA-W022 je moderná výškovo nastaviteľná stolička s podrúčkami. Stolička je vyrobená v kombinácii látky a priedušnej sieťoviny. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€95,00
€77,00
-18%

Kancelárska stolička KA-J772

Kancelárska stolička KA-J772 je moderná výškovo nastaviteľná stolička s podrúčkami. Stolička je vyrobená z plastu v kombinácii so sedákom v ekokoži. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€81,00

Kancelárska stolička KA-T901

Kancelárska stolička KA-T901je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Stolička je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€90,00

Detské kreslo Andy

Detské kreslo Andy je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté membránovou látkou s možnosťou výberu zo 4 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€84,00

Detské kreslo Gonzo 2

Detské kreslo Gonzo 2 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté prešívanou ekokožou s možnosťou výberu až zo 4 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€105,00
€88,00
-16%

Detské kreslo Gonzo 3

Detské kreslo Gonzo 3 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné pre mladých študentov. Kreslo je potiahnuté prešívanou látkou tmavosivej farby. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€88,00

Detské kreslo Gonzo 4

Detské kreslo Gonzo 4 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté zamatovou látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€88,00

Detské kreslo PURE

Kancelárske kreslo PURE je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté ekokožou v 2 farebných prevedeniach.
€55,00

Detské kreslo Timmy

Kreslo Timmy je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné a má podrúčky.
€52,00

Detské kreslo MATRIX

Detské otočné kreslo MATRIX je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné v 5 farebných prevedeniach
€68,00

Detské kreslo MATRIX 3

Detské otočné kreslo MATRIX 3 je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné a je dostupné v 2 farebných prevedeniach
€65,00