Detské otočné stoličky

Usporiadať podľa:

Detská stolička KA-2325

Detská stolička KA-2325 je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Má priedušné operadlo a môžete si vybrať zo 6 farebných prevedení.
€61,00

Detské kreslá Apolo - 2ks

Detské kreslá Apolo sú moderné detské kreslá s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté sieťovinou.
€156,00

Detské kreslo Andy

Detské kreslo Andy je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté membránovou látkou s možnosťou výberu zo 4 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€94,00

Detské kreslo Gonzo 2

Detské kreslo Gonzo 2 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté prešívanou ekokožou s možnosťou výberu až zo 4 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€115,00

Detské kreslo Gonzo 3

Detské kreslo Gonzo 3 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné pre mladých študentov. Kreslo je potiahnuté prešívanou látkou tmavosivej farby. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€115,00

Detské kreslo Gonzo 4

Detské kreslo Gonzo 4 je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté zamatovou látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€115,00

Detské kreslo PURE

Kancelárske kreslo PURE je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté ekokožou v 2 farebných prevedeniach.
€67,00

Detské kreslo Timmy

Kreslo Timmy je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné a má podrúčky.
€62,00

Detské kreslo MATRIX

Detské otočné kreslo MATRIX je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné v 5 farebných prevedeniach
€79,00

Detské kreslo MATRIX 3

Detské otočné kreslo MATRIX 3 je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné a je dostupné v 2 farebných prevedeniach
€79,00

Detská stolička IBIS

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom. Kreslo je dostupné v 3 farebných prevedeniach.
€85,00

Detské kreslo HANOI

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom.
€69,00