Detské otočné stoličky

Usporiadať podľa:

Detská stolička KA-2325

Detská stolička KA-2325 je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Má priedušné operadlo a môžete si vybrať zo 6 farebných prevedení.
€45,00

Detské kreslo Andy

Detské kreslo Andy je moderné detské kreslo s podrúčkami vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté membránovou látkou s možnosťou výberu až z 5 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€90,00

Detské kreslo Jumbo

Kancelárske kreslo Jumbo je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je čalúnené látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné.
€92,00

Detské kreslo PURE

Kancelárske kreslo PURE je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté ekokožou v 2 farebných prevedeniach.
€59,00

Detské kreslo Skate

Kancelárske kreslo Skate je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté látkou s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení.
€88,00

Detské kreslo Timmy

Kreslo Timmy je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. Kreslo je výškovo nastaviteľné a má podrúčky.
€56,00

Detské kreslo UBER

Detské kancelárske kreslo UBER je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné aje dostupné vo farebnej kombinácii bielej ekokože a sivej látky.
€74,00

Detské kreslo MATRIX

Detské otočné kreslo MATRIX je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné v 5 farebných prevedeniach
€72,00

Detské kreslo MATRIX 3

Detské otočné kreslo MATRIX 3 je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné a je dostupné v 2 farebných prevedeniach
€70,00

Detská stolička IBIS

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom. Kreslo je dostupné v 3 farebných prevedeniach.
€72,00

Detské kreslo HANOI

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom.
€63,00

Detská stolička Kitty 2

Detská otočná stolička v ružovo-bielom prevedení v tvare mačičky.
€88,00