Detské postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Posteľ REA HOPPIP

Posteľ REA HOPPIP je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Po rozložení sú obe lôžka v rovnakej výške. Má moderný dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch s možnosťou doobjednania farebných čielok pre zásuvky. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€419,00

Posteľ REA POPPO

Posteľ REA POPPO je 1-lôžková posteľ s bohatým úložným priestorom. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 9 moderných dekoroch. Je dodávaná s laťkovým roštom. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€329,00

Posteľ s úložným priestorom REA GOLEM

Posteľ REA GOLEM je jednolôžko s praktickým úložným priestorom v 2 zásuvkách pod posteľou. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch v modernom dizajne. Posteľ si môžete dotvoriť objednaním farebných čielok na zásuvky postele. Je vhodná do detskej aj študentskej izby. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€262,00

Posteľ s úložným priestorom REA KAKUNA

Posteľ REA KAKUNA je jednolôžková posteľ s úložným priestorom v 1 zásuvke. Moderná posteľ spĺňa nielen súčasné dizajnové požiadavky, ale aj bezpečnostné, vďaka oblým okrajom čiel postele. Posteľ sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€238,00

Posteľ s výsuvným lôžkom OLI GREY

Posteľ Oli Grey - typ B je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€339,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€339,00

LIMA posteľ LOZ-90/120 - biela

Jednolôžková posteľ s jednoduchým moderným dizajnom. Možnosť výberu z 2 veľkostných variánt. Posteľ je dostupná v bielom lesklom farebnom prevedení.
€129,00

LIMA posteľ LOZ-90/120 - dub sonoma

Jednolôžková posteľ s jednoduchým moderným dizajnom podčiarknutým obľúbeným dekorom dub sonoma. Možnosť výberu z 2 veľkostných variánt.
€115,00

MOBI poschodová posteľ MO19

Poschodová posteľ s množstvom odkladacieho priestoru z detskej izby MOBI. Posteľ sa dodáva v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€545,00

MOBI posteľ MO18

Jednolôžková posteľ so zásuvkou a otvorenými poličkami z detskej izby MOBI. Posteľ sa dodáva v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€289,00

MOBI posteľ s písacím stolíkom MO20

Vyvýšená posteľ so skriňou, množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby MOBI. Posteľ sa dodáva v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€549,00

MOBI posteľ s písacím stolíkom MO21

Vyvýšená posteľ so skriňou, písacím stolíkom a množstvom odkladacieho priestoru z detskej izby MOBI. Posteľ sa dodáva v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€519,00

Detská posteľ je určite najdôležitejším komponentom v každej detskej izbičke. Po celom dni plnom dobrodružstiev a hier je čas na kvalitný spánok.

V ponuke máme širokú škálu postelí. Klasické drevené, postele s úložným priestorom v pohodobe zásuvky či poličiek, s druhým výsuvným lôžkom, multifunkčné postele, a mnoho ďalšieho. 

Pre najmenších sú dostupné detské postieľky alebo detské postele s kútikom na hranie.