Detské postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Poschodová posteľ Oli 3 - typ B

Poschodová posteľ OLI 3 je moderná posteľ s 3 plnohodnotnými lôžkami. Posteľ má výsuvné lôžko a praktický úložný priestor v zásuvkách. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Vyrába sa v 5 farebných kombináciách.
€389,00

Poschodová posteľ Oskar - komplet

Pre chlapcov i dievčatá vhodná drevená poschodová posteľ s úložným priestorom a matracmi v cene a v širokej ponuke úpravy dreva.
€439,00

Poschodová posteľ Pluto - komplet

Jednoduchá poschodová drevená posteľ s matracmi v cene a v širokej ponuke úpravy dreva.
€439,00

Poschodová posteľ REA PIKACHU

Detská poschodová posteľ REA PIKACHU je dostupná v 9 dekoroch. Posteľ neplní iba praktickú funkciu, ušetríte priestor v izbe, ale aj estetickú funkciu vďaka modernému dizajnu a širokej škále farebných prevedení. Navyše Vás poteší úložný priestor. Posteľ je od slovenského výrobcu.
€552,00

Posteľ s výsuvným lôžkom Borys B1 + lôžko B3

Kvalitná drevená posteľ z masívu praktickým výsuvným lôžkom a s úložným priestorom. Posteľ je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€395,00

Rozkladacia posteľ MIA

Kvalitná drevená posteľ, ktorá po rozložení vytvorí plochu manželskej postele 160x200 v jednej rovine. Posteľ je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€499,00

Rozkladacia posteľ SZYMON

Kvalitná drevená posteľ, ktorá po rozložení vytvorí plochu manželskej postele 160x200 v jednej rovine. Posteľ je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€439,00

Posteľ do detskej izby TOMEK

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€319,00

Posteľ JANEK

Posteľ JANEK je moderná jednolôžková posteľ s výsuvným lôžkom. Naviac má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. Vyrába sa v 2 dekoroch dreva. Posteľ je dodávaná s matracom a roštom.
€315,00

Posteľ REA CROBAT

Posteľ REA CROBAT je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek doplnená o praktický perinák za dlhým čelom postele. Po rozložení sú obe lôžka v rovnakej výške. Má moderný dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch s možnosťou doobjednania farebných čielok pre zásuvky. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€548,00

Posteľ REA GARY 120x200 (s roštom) - SKLADOM

Posteľ REA GARY je kvalitná široká jednolôžková posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Skladom máme vo farbe DUB BARDOLINO. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€345,00
€325,00
-5%

Posteľ REA GARY 90/120

Posteľ REA GARY je kvalitná jednolôžková posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Má moderný dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch a 2 veľkostných prevedeniach. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€278,00

Detská posteľ je určite najdôležitejším komponentom v každej detskej izbičke. Po celom dni plnom dobrodružstiev a hier je čas na kvalitný spánok.

V ponuke máme širokú škálu postelí. Klasické drevené, postele s úložným priestorom v pohodobe zásuvky či poličiek, s druhým výsuvným lôžkom, multifunkčné postele, a mnoho ďalšieho. 

Pre najmenších sú dostupné detské postieľky alebo detské postele s kútikom na hranie.