Do obývačky

Usporiadať podľa:

ARES - sektorový systém

ARES je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývacej izby. Sektorový systém je dostupný vo farebnej kombinácii dub + biely lesk.

BELVEDER - sektorový systém

Sektorový systém BELVEDER je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva z 10 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém BELVEDER je dostupný vo farebnom prevedení dub stirling a je doplnený detailami s dizajnom kôry. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

BUENO - sektorový systém

BUENO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývačky. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma trufla v kombinácii a bielym leskom.

IMPERIAL - sektorový systém

IMPERIAL je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Má jednoduché a hladké línie doplnené o kovové úchytky. Sektorový systém je vhodný do obývačky. Je vyrábaný vo farebnom prevedení dub sonoma trufla v kombinácii a bielymi doplnkami.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

TIENEN - sektorový systém

TIENEN je moderný sektorový systém vhodný na zariadenie obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 8 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Tienen je dostupný v 2 moderných farebných dekoroch, ktoré perfektne padnú do každého priestoru.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

INEZ plus - sektorový systém

INEZ plus-Sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka variabilite nábytku si pomocou tohto sektorového systému môžete zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, študentskú izbu alebo kanceláriu. Farebné prevedenie jaseňa navodí príjemnú atmosféru.

MEGA sektorový systém

Moderný sektorový nábytok Mega je vhodný pre obývacie izby. Tento sektorový systém nábytku má 9 samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.Sektorový nábytok je dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.