Do obývačky

Usporiadať podľa:

ARES - sektorový systém

ARES je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývacej izby. Sektorový systém je dostupný vo farebnej kombinácii dub + biely lesk.

BELVEDER - sektorový systém

Sektorový systém BELVEDER je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva z 10 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém BELVEDER je dostupný vo farebnom prevedení dub stirling a je doplnený detailami s dizajnom kôry. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

MEGA sektorový systém

Moderný sektorový nábytok Mega je vhodný pre obývacie izby. Tento sektorový systém nábytku má 9 samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.Sektorový nábytok je dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 2 moderných dekoroch dreva.

ROMERO - sektorový obývačkový systém

NOVINKA-Moderný a univerzálny sektorový systém ROMERO.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

STONNO - sektorový systém

Moderný štýlový sektorový systém doplnený veľmi obľúbenou jemnou kombináciou bielej a drevom v dekore betón. Jednotlivé komponenty sú doplnené kovovými doplnkami.

NEST - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v industriálnom štýle. Sektorový systém pozostáva z 5 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.