Do obývačky

Usporiadať podľa:

ARES - sektorový systém

ARES je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývacej izby. Sektorový systém je dostupný vo farebnej kombinácii dub + biely lesk.

LAMELO - sektorový systém

Moderný sektorový systém LAMELO prinesie do obývačky výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu v prednej časti nábytku, dodávava systému jedinečný dizajn.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

MEGA sektorový systém

Variabilný nadčastový sektorový nábytok Mega dostupný v 2 farebných prevedeniach. Tento sektorový systém má viacero samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 3 moderných dekoroch dreva.

ROMERO - sektorový obývačkový systém

Moderný a univerzálny sektorový systém ROMERO.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

BOLIVAR - sektorový systém

Sektorový systém inšpirovaný industriálnym štýlom tvorí niekoľko komponentov pozostávajúcich z regálov, písacieho stolíka či jedáleneského kompletu. Jednotlivé komponenty sú vyrobené v kombinácii čierneho kovu a drevených doplnkov v dekore dub zlatý.

NARVIK - sektorový systém

Sektorový systém inšpirovaný industriálnym štýlom tvorí niekoľko komponentov pozostávajúcich z regálov, písacích stolíkov, príručného stolíka či botníka. Jednotlivé komponenty sú vyrobené v kombinácii čierneho kovu a drevených doplnkov v dekore dub sonoma.

INDIANAPOLIS - sektorový systém

Luxusný sektorový nábytok vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Sektorový systém je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni.

KORA - sektorový systém

Elegantný sektorový nábytok KORA, je inšpirovaný provensálskym štýlom. Nábytok sa perfektne hodí do obývacích izieb a jedální. Pozostáva z viacerých častí, ktoré si viete usporiadať podľa Vašich predstáv.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.