Do obývačky

Usporiadať podľa:

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 2 moderných dekoroch dreva.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

ROMERO - sektorový obývačkový systém

NOVINKA-Moderný a univerzálny sektorový systém ROMERO.

SAMBA - sektorový obývačkový systém

SAMBA-Sektorový obývačkový systém v modernom štýle dodávaná v 3 farebných prevedeniach.

VERTO - sektorový systém

Univerzálny sektorový systém VERTO v modernom dizajne vhodný pre zariadenie obývecej izby, študentskej izby, alebo spálne.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

STONNO - sektorový systém

Moderný štýlový sektorový systém doplnený veľmi obľúbenou jemnou kombináciou bielej a drevom v dekore betón. Jednotlivé komponenty sú doplnené kovovými doplnkami.

JOHN - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v škandinávskom štýle. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

NEST - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v industriálnom štýle. Sektorový systém pozostáva z 5 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

COSMO - sektorový systém

Jednoduchý sektorový systém vhodný do obývacej izby, študentskej izby, kancelárie či malej pracovne. Jeho dizajn je inšpirovaný minimalistickým štýlom doplnený o bezúchytkový systém otvárania. Sektorový systém pozostáva z 12 samostatných komponentov dostupných v 3 farbách.

BERG - sektorový systém

Moderný obľúbený sektorový systém pozostávajúci až z 20 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Berg je dostupný v 2 farebných prevedeniach a je vhodný pre zariadenie obývacej izby, študentskej izby, spálne či pracovne.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.