V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Do detskej / študentskej izby

Usporiadať podľa:

APETITO detská a študentská izba

APETITO je kvalitný moderný sektorový nábytok, ktorý zapadne do každej detskej alebo študentskej izby. Izbu si môžete ľubovoľne vyskladať podľa Vašich potrieb a predstáv. Detská izba APETITO je dostupná v troch farebných kombináciách.

COSMO - sektorový systém

Jednoduchý sektorový systém vhodný do obývacej izby, študentskej izby, spálne, kancelárie či malej pracovne. Jeho dizajn je inšpirovaný minimalistickým štýlom doplnený o bezúchytkový systém otvárania. Sektorový systém pozostáva z viacerých samostatných komponentov dostupných v 3 farbách.

FIGO detská izba

Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Zaujímavé kožené úchytky a čisté biele prevedenie spolu krásne ladia.

SMYK I detská izba

Moderný sektorový systém SMYK I je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky a čisté biele prevedenie pôsobia veľmi pozitíve. Sektorový systém pozostáva zo 14 samostatných komponentov s dostupnosťou v 8 farebných prevedeniach.

SMYK II detská izba

Moderný sektorový systém SMYK II je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky a čisté línie pôsobia veľmi pozitíve. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov s dostupnosťou v 8 farebných prevedeniach.

SMYK III detská izba

Moderný sektorový systém SMYK III je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky v kombinácii s dekorom dub sonoma pôsobia veľmi pozitíve. Sektorový systém pozostáva z viacerých samostatných komponentov s dostupnosťou v 8 farebných prevedeniach.

ARCA - sektorový systém

ARCA je moderný sektorový systém. Stane sa útočiskom pre Vaše dieťa či študenta. Široká škála komponentov, prostredníctvom ktorých si môžete vyskladať izbu podľa Vašich potrieb a priestorových možností. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.

DINO - detský a študentský systém

Sektor DINO je nadčasový systém vhodný do detských a študentských izieb. Systém Dino patrí medzi obľúbený sektor medzi našimi zákazníkmi.

DROP - študentský systém

Sektor DROP je kvalitný obľúbený moderný systém vhodný študentských izieb, ale jednotlivé komponenty sa Vám hodia aj do akejkoľvek izby vo Vašom dome.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GUMI - detský sektorový systém

Moderný detský sektorový systém GUMI. Má viacero samostatných prvkov a vďaka tomu si môžete vyskladať izbu podľa Vašich predstáv. Nábytok bude s Vašimi deťmi rásť, ak teda zariadite detskú izbu určite bude bude vhodná aj keď sa z Vášho dieťaťa stane študent. Sektorový systém GUMI sa vyrába vo farbe antracit + biely briliant.

IQ - sektorový systém

IQ je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Systém IQ patrí medzi najobľúbenejší sektor pre najmenších, na hlavne pre dievčatka vďaka pudrovému prevedeniu.

Sektorový nábytok je vhodným riešením pre zariadenie detskej či študentskej izby. Skrine či komody si môžete rozložiť podľa Vašich priestorových možností. Celá detská izba bude v rovnakej farbe či farebnej kombinácií, a v rovnakom dizajne. 

Súčasťou sektorového nábytku do detskej izby je zvyčajne skriňa, posteľ, písací stolík, komoda a regál s otvorenými policami aj uzavretými časťami. V súčasnosti sa veľkej obľube teší rohová skriňa či šatník do študentskej izby. Čo uložiť do rohu izby? Je to priestor, ktorý je ťažko využiteľný, práve preto Vás rohová skriňa poteší. 

Sektorový nábytok do študentskej izby Vám umožní vyskladať si jednotlivé komponenty podľa Vašich potrieb. Potrebujete úložný priestor na hračky či knihy? Kúpte si jednu skriňu na oblečenie a druhú na odloženie hračiek.