Spálňový sektor

Usporiadať podľa:

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

BETTY 2 sektorový systém

BETTY 2 je moderný spálňový sektorový systém. Jednotlivé komponenty môžete využiť samostatne alebo si môžete zariadiť spálňu v jednotnom štýle.

BETTY 4 sektorový spálňový systém

Kvalitný a variabilný spálňový sektor Betty 4.

BETTY 7- sektorový spálňový systém

Kvalitný a variabilný spálňový sektor Betty 7. Sektorový systém sa vyrába v 2 farebných prevedeniach.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie Dub Miláno/krém vytvorí pocit luxusu a elegancie.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

INEZ plus - sektorový systém

INEZ plus-Sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka variabilite nábytku si pomocou tohto sektorového systému môžete zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, študentskú izbu alebo kanceláriu. Farebné prevedenie jaseňa navodí príjemnú atmosféru.

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

MILO - spálňový sektorový systém

MILO je spálňový sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý v sebe spája moderný dizajn a funkčnosť. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.

MONA - sektorový systém

MONA je elegantný štýlový sektorový systém v rustikálnom štýle. Sektor pozostáva zo 6 samostatných častí a je vhodný do obývacej izby a spálne. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas / dub sonoma čokoládová.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 2 moderných dekoroch dreva.

Spálňový sektor Margo

Moderný obľúbený spálňový sektor Margo dodávaný v 2 farebných prevedeniach.Spálňový sektor sa skladá zo 6 rôznych komponentov, ktoré si môžete ľubovoľné rozmiestniť vo Vašej spálni.

Spálňa je miesto kde máte každú noc načerpať nové sily do ďalšieho dňa. Spálňa by teda mala byť akousi zónou pokoja. K Vašej pohode a kvalitnému oddychu potrebujete kvalitný matrac, posteľ a príjemné prostredie. Práve spálňový sektor Vám pomôže vytvoriť krásne, harmonické prostredie. Vďaka sektorovému nábytku budete mať všetok nábytok v spálni v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. 

Súčasťou sektoru do spálne je drevená posteľ, nočné stolíky a veľká skriňa. Väčšie spálňové sektory obsahujú aj komodu či toaletný stolík. Sektorový nábytok Vám teda zabezpečí jednotný dizajn nábytku v spálni, ale aj praktický úložný priestor. Skriňa je vešiaková alebo má kombinovaný odkladací priestor. Ďalší úložný priestor Vám poskytne komoda. Vďaka nočnému stolíku budete mať potrebné veci po ruke hneď ráno.

Výhodou sektorového nábytku je, že jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť. Môžete ich kedykoľvek presúvať. Vytvoríte si tak izbu, v ktorej budete môcť dokonale zregenerovať a oddýchnuť si.