V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Spálňový sektor

Usporiadať podľa:

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

BETTY 2 sektorový systém

BETTY 2 je moderný spálňový sektorový systém. Jednotlivé komponenty môžete využiť samostatne alebo si môžete zariadiť spálňu v jednotnom štýle.

BETTY 4 sektorový spálňový systém

Kvalitný a variabilný spálňový sektor Betty 4.

BETTY 7 sektorový spálňový systém

Kvalitný a variabilný spálňový sektor Betty 7. Sektorový systém sa vyrába v 2 farebných prevedeniach.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR je sektorový systém v nadčasovom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

INEZ PLUS - sektorový systém

INEZ plus-Sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka variabilite nábytku si pomocou tohto sektorového systému môžete zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, študentskú izbu alebo kanceláriu. Farebné prevedenie jaseňa navodí príjemnú atmosféru.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

MORENA sektorový systém

Moderný spálňový sektor Morena dodávaný v 2 farebných prevedeniach. Spálňový sektor sa skladá z 6 rôznych komponentov, ktoré si môžete ľubovoľné rozmiestniť vo Vašej spálni.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 3 moderných dekoroch dreva.

WENECJA - spálňový sektorový systém

Spálňový sektorový systém WENECJA bol špeciálne navrhnutý tak, aby čo najlepšie plnil svoje funkcie, a to nielen praktické, ale aj estetické. WENECJA pozotáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozmiestniť v izbe podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Dokonalá kombinácia farieb zabezpečí, že perfekte padne do každého interiéru.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

Spálňa je miesto kde máte každú noc načerpať nové sily do ďalšieho dňa. Spálňa by teda mala byť akousi zónou pokoja. K Vašej pohode a kvalitnému oddychu potrebujete kvalitný matrac, posteľ a príjemné prostredie. Práve spálňový sektor Vám pomôže vytvoriť krásne, harmonické prostredie. Vďaka sektorovému nábytku budete mať všetok nábytok v spálni v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. 

Súčasťou sektoru do spálne je drevená posteľ, nočné stolíky a veľká skriňa. Väčšie spálňové sektory obsahujú aj komodu či toaletný stolík. Sektorový nábytok Vám teda zabezpečí jednotný dizajn nábytku v spálni, ale aj praktický úložný priestor. Skriňa je vešiaková alebo má kombinovaný odkladací priestor. Ďalší úložný priestor Vám poskytne komoda. Vďaka nočnému stolíku budete mať potrebné veci po ruke hneď ráno.

Výhodou sektorového nábytku je, že jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť. Môžete ich kedykoľvek presúvať. Vytvoríte si tak izbu, v ktorej budete môcť dokonale zregenerovať a oddýchnuť si.