V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Spálňove komplety

Usporiadať podľa:

Spálňový komplet Latte

Moderný obľúbený spálňový komplet LATTE. Spálňový komplet sa skladá zo 4 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení borovica čierna Norweska.
€1153,00

Spálňový komplet Lucca

Lucca je moderný spálňový komplet. Nábytok má čisté línie a elegantný moderný dizajn. Spálňový komplet Lucca je dostupný vo farebnom prevedení biely mat v kombinácií s čiernym leskom.
€879,00
€750,00
-14%

Spálňový komplet WENECJA

Spálňový komplet WENECJA bol špeciálne navrhnutý tak, aby čo najlepšie plnil svoje funkcie, a to nielen praktické, ale aj estetické. WENECJA pozotáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozmiestniť v izbe podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Dokonalá kombinácia farieb zabezpečí, že perfekte padne do každého interiéru.
€579,00

Spálňový komplet Bafra

Bafra je moderný a kvalitný spálňový komplet v elegantnej kombinácii borovici nórskej a dubu artisan. Komplet pozostáva z 5 komponentov. Vizuálne ohromujúci, no pritom útulný spálňový komplet premení Vašu miestnosť na útočisko pokoja a a štýlu.
€899,00
€775,00
-13%

Komoda Ines K2D4SZ

Kvalitná 2-dverová komoda so 4 zásuvkami INES Vám vytvorí dostatok miesta na odloženie Vašich vecí. Je dostupná v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€169,00

Komoda Ines K4SZ

Kvalitná 4-zásuvková komoda INES Vám vytvorí dostatok miesta na odloženie Vašich vecí. Je dostupná v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€129,00

Nočný stolík Ines

Kvalitný nočný stolík s 2 zásuvkami. Je dostupný v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€49,00

Manželská posteľ Ines 160x200

Jedinečná manželská posteľ s dreveným korpusom vo farbe dub artisan a krásnym netradične tvarovaným čalúneným čelom v čiernej látke. Posteľ je dodávaná s výklopným roštom.
€549,00

Skriňa Ines SZ2D

Kvalitná 2-dverová skriňa INES Vám vytvorí dostatok miesta na odloženie oblečenia. Je dostupná v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€245,00

Skriňa Ines SZ4D

Kvalitná priestranná 4-dverová skriňa INES Vám vytvorí dostatok miesta na odloženie oblečenia. Je dostupná v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€479,00

Závesná polica Ines

Kvalitná závesná polica v čiernej matnej. Policu si môžete objednať samostatne alebo ako súčasť spálne Ines.
€25,00

Spálňový komplet určite patrí k jednému z najlepších riešení pri zariaďovaní spálne. Spálňový komplet zvyčajne pozostáva z drevenej manželskej postele, dvoch nočných stolíkov a šatníkovej skrine so zrkadlom alebo aj bez zrkadla. Väčšina spálňových kompletov ponúka taktiež aj komodu, vďaka ktorej sa vo Vašej spálni vytvorí ešte viac potrebného úložného priestoru.