Spálňove komplety

Usporiadať podľa:

Spálňový komplet Aurelia

Krásny spálňový komplet Aurelia. Pozostáva z 5 samostatných komponentov. Je dostupný v kombinácii bielej s hodvábnou silk farbou. Aurelia je pôvabný a elegantný spálňový komplet.
€1013,00

Spálňový komplet Berg

Moderný obľúbený spálňový komplet pozostávajúci zo 4 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení.
€678,00

Spálňový komplet Latte

Moderný obľúbený spálňový komplet LATTE. Spálňový komplet sa skladá zo 4 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení borovica čierna Norweska.
€1159,00

Spálňový komplet Lucca

Lucca je moderný spálňový komplet. Nábytok má čisté línie a elegantný moderný dizajn. Spálňový komplet Lucca je dostupný vo farebnom prevedení biely mat v kombinácií s čiernym leskom.
€887,00

Spálňový komplet Wenecja

Spálňový komplet WENECJA bol špeciálne navrhnutý tak, aby čo najlepšie plnil svoje funkcie, a to nielen praktické, ale aj estetické. WENECJA pozotáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozmiestniť v izbe podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Dokonalá kombinácia farieb zabezpečí, že perfekte padne do každého interiéru.
€579,00

Spálňový komplet Bafra

Bafra je moderný a kvalitný spálňový komplet v elegantnej kombinácii borovici nórskej a dubu artisan. Komplet pozostáva z 5 komponentov. Vizuálne ohromujúci, no pritom útulný spálňový komplet premení Vašu miestnosť na útočisko pokoja a a štýlu.
€896,00

Spálňový komplet určite patrí k jednému z najlepších riešení pri zariaďovaní spálne. Spálňový komplet zvyčajne pozostáva z drevenej manželskej postele, dvoch nočných stolíkov a šatníkovej skrine so zrkadlom alebo aj bez zrkadla. Väčšina spálňových kompletov ponúka taktiež aj komodu, vďaka ktorej sa vo Vašej spálni vytvorí ešte viac potrebného úložného priestoru.