Kancelárske kreslá

Usporiadať podľa:

Kancelárske kreslo TENESSE

Moderné kancelárske kreslo s vysokým priedušným operadlom.
€105,00
€85,00
-19%

Kancelárska stolička 1140 ASYN C

Moderná kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom. Možnosť výberu čalúnenia zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€99,00

Kancelárske kreslo SANDER

SANDER je moderná kancelárska stolička so sieťovaným operadlom. Stolička má hojdací a synchrónny mechanizmus. Je čalúnená koženkou v kombinácii s čiernou sieťovinou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€215,00

Kancelárske kreslo Texas Multi

Texas Multi je kvalitné kancelárske kreslo s priedušným sedákom, operadlom a opierkou hlavy. Kreslo má plastov podrúčky a zaujme aj synchrónnym mechanizmom.
€150,00

Detská otočná stolička KA-V101

Detská otočná stolička KA-V101 je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Má priedušné operadlo a môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€57,00

Kancelárska stolička KA-B1012

Kancelárska stolička KA-B1012 s podrúčkami a nosnosťou do 120 kg. Stolička sa vyrába v 3 farebných prevedeniach.
€89,00

Kancelárska stolička KA-F03

Štýl, prestíž a pohodlie reprezentuje elegantná kancelárska stolička KA-F03 v 3 farebných prevedeniach a nosnosťou do 130 kg.
€199,00

Kancelárska stolička KA-G406

Štýl, prestíž a pohodlie reprezentuje elegantná Kancelárska stolička KA-G406 v kombinácií látky MESH a ekokože. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€142,00

Kancelárska stolička KA-V202

Kancelárska stolička KA-V202 je moderná výškovo nastaviteľná stolička. Má priedušné operadlo a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€92,00

Kancelárske kreslo TONY

Kancelárske kreslo Tony je vyhľadávané kreslo s moderným dizajnom. Kreslo sa vyrába v 2 farebných prevedeniach.
€72,00

Kancelárske kreslo VIRE

Kancelárske kreslo VIRE je vyhľadávané kreslo s moderným dizajnom. Kreslo sa vyrába až v 7 farebných prevedeniach.
€78,00

Kancelárske kreslo VIRE 2

Kancelárske kreslo VIRE 2 je vyhľadávané kreslo s moderným dizajnom. Kreslo sa vyrába v kombinácii kvalitnej látky v sivej farbe a čiernej sieťovine.
€92,00

Dlhé sedenie v kancelárii počas práce, či trávenie času pri počítači si vyžaduje pohodlie a komfort. Naša ponuka kancelárskych stoličiek je cielená na zákazníkov, ktorí vyžadujú kvalitu, komfort, estetiku a dizajn zhodný s najnovšími svetovými trendami. Kvalita použitých materiálov a precíznosť garantujú dlhú životnosť a pohodlie. Otočné kancelárske kreslá obsahujú dodatočné funkcie, vďaka ktorým sa skvelo prispôsobia individuálnym potrebám užívateľa.
Prestížne a reprezentatívne kancelárske kreslá, jednoduché a lacné, avšak pohodlné stoličky potiahnuté ekokožou alebo látkovým poťahom v atraktívnych farbách, kancelárske stoličky pre deti a mládež, či otočné kreslá v modernom a zaujímavom dizajne. To všetko sa ukrýva v našej ponuke. Stačí si len vybrať!