Skrinky pod umývadlo

Usporiadať podľa:

PORTO skrinka pod umývadlo BL 13

PORTO skrinka pod umývadlo BL13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€55,00

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€49,00

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€55,00

Skrinka REA REST 1

Skrinka REA REST 1 je 2-dverová skrinka z kúpeľňového sektorového systému REA REST. Moderný a nadčasový dizajn skrinky je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa skrinka vyrába. Skrinka je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€167,00

Skrinka REA REST 2

Skrinka REA REST 2 je 3-dverová skrinka z kúpeľňového sektorového systému REA REST. Moderný a nadčasový dizajn skrinky je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa skrinka vyrába. Skrinka je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€194,00

Zásuvková skrinka LYON DUM VEA 49 S/2

2-zásuvková dolná závesná skrinka DUM VEA 49 S/2 je súčasťou supermoderného kúpeľňového nábytku LYON. Maximalizujte si úložný priestor vo Vašej kúpeľni. Dostupná v prevedení dub lefkas.
€129,00

Zásuvková skrinka LYON DUM VEA 64 S/2

2-zásuvková dolná závesná skrinka DUM VEA 64 S/2 je súčasťou supermoderného kúpeľňového nábytku LYON. Maximalizujte si úložný priestor vo Vašej kúpeľni. Dostupná v prevedení dub lefkas.
€142,00

Skrinka pod umývadlo

Obľúbenou skrinkou je skrinka pod umývadlo. V hornej časti je bez dosky, aby bolo možné osadiť umývadlo. Skrinka pod umývadlo Vám umožní schovať nevzhľadný sifón umývadla. V skrinke sa zvyčajne nachádza polica.