Relaxačné a polohovateľné kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo Butterfly

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné. Zaujme Vás najmä svojim pestrým farebným prevedením.
€273,00

Kreslo Butterfly sivá

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné.
€240,00

Kreslo FAVARO

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené tmavohnedou ekokožou. Nohy kresla sú drevené.
€185,00

Kreslo FAVARO 2

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené svetlosivou látkou. Nohy kresla sú drevené.
€185,00

Kreslo QR-13 BR

Kreslo QR-13 BR je pohodlné televízne kreslo. Má jednoduchý dizajn a je dostupné vo farebnej kombinácii látka teracota / drevo orech.
€58,00

Kreslo QR-13 NAT/TR2

Kreslo QR-13 NAT/TR2 je pohodlné televízne kreslo. Má jednoduchý dizajn a vyrába sa v 2 farebných kombináciách.
€58,00

Kreslo Viktória

Kreslo Viktória je moderné relaxačné kreslo. Má zaujímavý dizajn a farebné prevedenie poťahovej látky si môžete vybrať z bohatého vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie aj vďaka podrúčkam a vysokému operadlu. Kreslo je produktom slovenského výrobcu.
€219,00

Leňoška Chicago

Chicago je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€222,00

Leňoška Heaven

Heaven je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€239,00

Leňoška HERA

Leňoška HERA na pohodlné relaxovanie po náročnom dni. Vybrať si môžete čalúnenie látkou alebo ekokožou. K dispozícii je až 8 poťahových látok a 2 ekokože.
€242,00

Leňoška Laguna

Laguna je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€209,00

Leňoška London

Leňoška London je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Leňoška Vám bude skvelým spoločníkom pri relaxovaní. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€239,00

Relaxačné kreslo je pevné kreslo, ktoré Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Je vhodné na oddych či relaxáciu. 
Polohovateľné kreslo Vám rovnako poskytne pohodlie pri oddychu. Na rozdiel od pevných relaxačných kresiel, polohovateľné kreslo môžete nastaviť do viacerých polôh. Polohovanie kresla môže byť manuálne alebo prostredníctvom elektrického ovládača. 
Polohovateľné a relaxačné kreslá sa vyrábajú v rôznych dizajnoch. Môžete si vybrať mohutné, celočalúnené kreslo. Tieto polohovateľné kreslá sú najčastie vyrábané v koži alebo ekokoži. Príjemné je tiež ich prevedenie v imitácií brúsenej kože. Ak sa k Vášmu nábytku v obývačke hodí skôr jednoduchší dizajn, vyberte si kreslo v kombinácií látky a dreva. 
Relaxačné a polohovateľné kreslá sú skvelým tipom na darček pre Vašich rodičov či starých rodičov.