Relaxačné a polohovateľné kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo Amorino

Kvalitné moderné dizajnové kreslo so zaujímavým romantickým moderným dizajnom doplneným prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€379,00

Kreslo AVATAR

Elegantné dizajnové kreslo AVATAR doplnené prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky.
€166,00

Kreslo Butterfly sivá

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné.
€359,00

Kreslo Clubby

Kreslo vhodné nielen na oddych ale aj do kaviarní, čakární či či kancelárií. Kreslo je dostupné v kombinácii prírodného dreva a sivej látky.
€104,00

Kreslo FAVARO

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené tmavozelená ekokožou. Nohy kresla sú drevené.
€205,00

Kreslo FAVARO 2

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené svetlosivou látkou. Nohy kresla sú drevené.
€205,00

Kreslo Filo

Kreslo vhodné nielen na oddych ale aj do kaviarní, hotelov či kancelárií. Kreslo je dostupné v 2 farebných kombináciách.
€121,00

Kreslo PRIUS

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každého priestoru. Kreslo je dostupné v 2 farebných prevedeniach.
€195,00

Kreslo Soft 3

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky . Kreslo je dostupné v 2 štýlových farebných prevedeniach.
€274,00

Polohovateľné dvojkreslo / pohovka Oslo 2S

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné dvojkreslo čalúnené poťahovou látkou. Kreslo disponuje funkciou polohovania oboch častí.
€473,00

Polohovateľné kreslo Jeff

Moderné pohodlné a polohovateľné kreslo Jeff . Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€349,00

Polohovateľné kreslo Optima

Polohovateľné otočné kreslo Optima je moderné relaxačné kreslo. Poskytne Vám pohodlie pri čítaní knihy či sledovaní televízie. Možnosť výberu až zo 4 farebných prevedení. Kreslo je čalúnené ekokožou.
€294,00

Relaxačné kreslo je pevné kreslo, ktoré Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Je vhodné na oddych či relaxáciu. 
Polohovateľné kreslo Vám rovnako poskytne pohodlie pri oddychu. Na rozdiel od pevných relaxačných kresiel, polohovateľné kreslo môžete nastaviť do viacerých polôh. Polohovanie kresla môže byť manuálne alebo prostredníctvom elektrického ovládača. 
Polohovateľné a relaxačné kreslá sa vyrábajú v rôznych dizajnoch. Môžete si vybrať mohutné, celočalúnené kreslo. Tieto polohovateľné kreslá sú najčastie vyrábané v koži alebo ekokoži. Príjemné je tiež ich prevedenie v imitácií brúsenej kože. Ak sa k Vášmu nábytku v obývačke hodí skôr jednoduchší dizajn, vyberte si kreslo v kombinácií látky a dreva. 
Relaxačné a polohovateľné kreslá sú skvelým tipom na darček pre Vašich rodičov či starých rodičov.