Relaxačné a polohovateľné kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo AVATAR

Elegantné dizajnové kreslo AVATAR doplnené prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky.
€145,00

Kreslo BUTTERFLY

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné. Kreslo je dostupné v jednofarebnom alebo pestrofarebnom prevedení.
€274,00

Kreslo Clubby

Kreslo vhodné nielen na oddych ale aj do kaviarní, čakární či či kancelárií. Kreslo je dostupné v kombinácii prírodného dreva a sivej látky.
€105,00

Kreslo Filo

Kreslo vhodné nielen na oddych ale aj do kaviarní, hotelov či kancelárií.
€130,00

Kreslo Soft 3

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky . Kreslo je dostupné v 2 štýlových farebných prevedeniach.
€214,00

Polohovateľné dvojkreslo / pohovka Oslo 2S

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné dvojkreslo čalúnené poťahovou látkou. Kreslo disponuje funkciou polohovania oboch častí.
€385,00
€365,00
-5%

Polohovateľné kreslo Jeff

Moderné pohodlné a polohovateľné kreslo Jeff . Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€295,00
€265,00
-10%

Polohovateľné kreslo Optima

Polohovateľné otočné kreslo Optima je moderné relaxačné kreslo. Poskytne Vám pohodlie pri čítaní knihy či sledovaní televízie. Možnosť výberu až zo 4 farebných prevedení. Kreslo je čalúnené ekokožou.
€229,00

Polohovateľné kreslo Optima 2

Polohovateľné kreslo Optima 2 je moderné relaxačné kreslo. Poskytne Vám pohodlie pri čítaní knihy či sledovaní televízie. Dostupné v sivom prevedení. Kreslo je čalúnené látkou.
€289,00
€235,00
-18%

Polohovateľné kreslo Oslo 1S

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené poťahovou látkou. Kreslo disponuje funkciou polohovania oboch častí.
€235,00

Polohovateľné kreslo TV-5040

Kreslo TV-5040 je moderné polohovateľné kreslo. Má manuálne ovládanie polohovania a poskytne Vám pohodlie pri oddychu. Vyrába sa v 3 farebných prevedeniach.
€386,00

Relaxačné kreslo AVA TAPIO

AVA TAPIO je moderné relaxačné kreslo. Má veľmi zaujímavý dizajn a čisté línie. Šírka sedenia je 45 cm. Kreslo je polohovateľné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€310,00

Relaxačné kreslo je pevné kreslo, ktoré Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Je vhodné na oddych či relaxáciu. 
Polohovateľné kreslo Vám rovnako poskytne pohodlie pri oddychu. Na rozdiel od pevných relaxačných kresiel, polohovateľné kreslo môžete nastaviť do viacerých polôh. Polohovanie kresla môže byť manuálne alebo prostredníctvom elektrického ovládača. 
Polohovateľné a relaxačné kreslá sa vyrábajú v rôznych dizajnoch. Môžete si vybrať mohutné, celočalúnené kreslo. Tieto polohovateľné kreslá sú najčastie vyrábané v koži alebo ekokoži. Príjemné je tiež ich prevedenie v imitácií brúsenej kože. Ak sa k Vášmu nábytku v obývačke hodí skôr jednoduchší dizajn, vyberte si kreslo v kombinácií látky a dreva. 
Relaxačné a polohovateľné kreslá sú skvelým tipom na darček pre Vašich rodičov či starých rodičov.