Hojdacie kreslá

Usporiadať podľa:

Hojdacie kreslo 20449 wal

Kreslo 20449 je dizajnové hojdacie kreslo s podnožkou. Drevené časti sú morené na orech a kreslo je očalúnené látkou s jemným kvetinovým motívom. Poskytne Vám pohodlie pri čítaní knihy, sledovaní televízie či relaxácií.
€279,00

Hojdacie kreslo Balance

Hojdacie kreslo Balance je kvalitné hojdacie kreslo s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií kovu a ekokože. Výhodou kresla je jeho vyššie operadlo.
€162,00

Hojdacie kreslo Ben

Hojdacie kreslo Ben je moderné hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií chróm a syntetický ratan.
€94,00

Hojdacie kreslo Ben 2

Hojdacie kreslo Ben 2 je moderné hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií chrómu a látky.
€89,00

Hojdacie kreslo Geron

Dizajnové hojdacie kreslo Geron je kvalitné hojdacie kreslo s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií dreva, kovu a látky. Výhodou kresla je jeho vyššie operadlo.
€199,00

Hojdacie kreslo Lagos

Hojdacie kreslo Lagos je kvalitné hojdacie kreslo s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií dreva, kovu a ekokože. Výhodou kresla je jeho vyššie operadlo.
€142,00

Hojdacie kreslo Max 2

Hojdacie kreslo Max 2 je hojdacie kreslo v klasickom dizajne. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií dreva a látky.
€149,00
€129,00
-13%

Hojdacie kreslo Max Bis Plus

Hojdacie kreslo Max Bis Plus je hojdacie kreslo v klasickom dizajne. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií dreva a látky. Môžete si vybrať z 2 farebných kombinácií.
€135,00

Hojdacie kreslo Rocco

Hojdacie kreslo Rocco je prútené hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné a má zaujímavý dizajn.
€145,00

Hojdacie kreslo s podnožkou 20447

Hojdacie kreslo s podnožkou 20447 je moderné relaxačné kreslo. Súčasťou kresla je podnožka pre Vaše maximálne pohodlie. Kreslo je dostupné v 2 farebných prevedeniach.
€195,00

Hojdacie kreslo je skvelým priestorom kde si môžete oddýchnúť a skvele zrelaxovať po pracovnom dni. Hojdacie kreslo môžete využiť pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Ak chcete mať ešte väčšie pohodlie, vyberte si hojdacie kreslo s podnožkou.
Hojdacie kreslo je vhodné do domu, bytu či na chalupu. Hojdacie kreslo je skvelým tipom na darček pre Vašich rodičov či starých rodičov.