S LED osvetlením

Usporiadať podľa:

RTV skrinka BETA 150 PLUS s LED osvetlením

BETA 150 PLUS je moderná RTV skrinka s veľmi zaujímavým dizajnom. Ten je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií. RTV skrinka Vám poskytne aj praktický úložný priestor.
€195,00

RTV skrinka HAVANA PLUS s LED osvetlením

RTV skrinka HAVANA PLUS je moderná RTV skrinka s veľmi zaujímavým dizajnom. Ten je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií. Poteší Vás praktický úložný priestor na otvorených policiach a v 2 zásuvkách.
€142,00

RTV skrinka RTV2 s LED osvetlením

RTV2 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Poteší Vás úložný priestor na otvorených policiach a v 3 zásuvkách.
€109,00

RTV skrinka RTV5 s LED osvetlením

RTV5 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Určite využijete aj úložný priestor skrinky.
€112,00

RTV skrinka RTV6 s LED osvetlením

RTV6 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Určite využijete aj úložný priestor skrinky.
€87,00

LIVO RTV skrinka RTV-120S

1-dverová moderná stojaca RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie s možnosťou výberu zo 4 farieb.
€84,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-120W

1-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€70,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-180W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€108,00

RTV skrinka BELVEDER 25

Kvalitná moderná 3-dverová RTV skrinka, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Ponúka dostatne veľké množstvo úložného priestoru. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub stirling v kombinácii s doplnkami v dizajne kôry. LED osvetlenie dekoračného prvku je v cene skrinky.
€292,00