S LED osvetlením

Usporiadať podľa:

LIVO RTV skrinka RTV-120S

1-dverová moderná stojaca RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie s možnosťou výberu zo 4 farieb.
€87,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-120W

1-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€74,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-180W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€111,00

RTV skrinka BELVEDER 25

Kvalitná moderná 3-dverová RTV skrinka, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Ponúka dostatne veľké množstvo úložného priestoru. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub stirling v kombinácii s doplnkami v dizajne kôry. LED osvetlenie dekoračného prvku je v cene skrinky.
€319,00

RTV skrinka BEST

RTV skrinka Best je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€75,00

RTV skrinka FLY VV

RTV skrinka Fly je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€115,00

RTV skrinka RITA

RTV skrinka Rita je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. K RTV skrinke je možné do objednať RGB osvetlenie. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€101,00

RTV skrinka SLANT 160 + LED

RTV skrinka Slant 160 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. Súčasťou RTV skrinky je LED osvetlenie. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€196,00

RTV skrinka SLANT 240 + LED

RTV skrinka Slant 240 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. Súčasťou RTV skrinky je LED osvetlenie. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€285,00

RTV skrinka SWEDEN

RTV skrinka Sweden je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného dizajnu inšpirovaného škandinávskym štýlom. RTV skrinka je na nožičkách a môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. LED osvetlenie je súčasťou skrinky.
€107,00

RTV skrinka MOON 100 + LED

RTV skrinka Moon 100 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. Súčasťou RTV skrinky je LED osvetlenie. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€94,00

RTV skrinka MEX 160

RTV skrinka Mex 160 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného štýlu. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€151,00