V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Rozkladacie

Usporiadať podľa:

Pohovka Laine

Moderná praktická pohovka Laine je vhodná pre 2 osoby. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Na výber je viacero odtieňov poťahovej látky POCO.
€390,00

Pohovka BOHO

Estetická rozkladacia pohovka BOHO s úložným priestorom. Privítajte vo svojom dome umenie, kreativitu a bezstarostnosť. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach a typoch látok.
€599,00

Pohovka Bawaria

Rozkladacia pohovka Bawaria s podrúčkami dodá Vášmu domovu nádych moderného štýlu. Pohovka disponuje aj úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€559,00

Pohovka Simba

Kvalitná rozkladacia pohovka Simba dodá Vašej obývačke extra sedenie. Pohovka sa vďaka hranatým podrúčkam vyznačuje klasickým štýlom. No zároveň sa perfektne hodí do súčasného moderného vzhľadu. Pohovka disponuje aj úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€669,00

Pohovka Zigzak

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Pohovka Zigzak New

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK NEW s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Pohovka GABI

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia pohovka GABI s úložným priestorom a pružinovými matracmi, v širokej ponuke poťahových látok.
€465,00

Detská rozkladacia pohovka KUBO

Obľúbená detská rozkladacia pohovka KUBOŠ s úložným priestorom. Vďaka jednoduchému rozkladaciemu systému sa priestor na hranie či kreslenie rýchlo premení na pohovku na oddych a spanie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu postele. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€249,00

Pohovka Arona

Pohovka Arona je moderná vysokokvalitná rozkladacia pohovka. Pohovka taktiež poteší aj svojim úložným priestorom. Aby pohovka dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€609,00

Pohovka Dorothy

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Na výber máte široký výber poťahových látok.
€759,00

Pohovka Laguna

Pohovka LAGUNA je moderná vysokokvalitná rozkladacia pohovka. Pohovka disponuje rozkladom na spanie a úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€709,00

Pohovka Amaza

Pohovka Amaza je moderná pohovka. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Jej farebné prevdenie si môžete vybrať sami z našich vzorkovníkov.
€292,00