Rozkladacie

Usporiadať podľa:

Pohovka Laine

Moderná praktická pohovka Laine je vhodná pre 2 osoby. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Na výber je viacero odtieňov poťahovej látky POCO.
€363,00

Pohovka BOHO

Estetická rozkladacia pohovka BOHO s úložným priestorom. Privítajte vo svojom dome umenie, kreativitu a bezstarostnosť. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach a typoch látok.
€599,00

Pohovka Frezja

Pohovka FREZJA s úložným priestorom a rozkladom. Oživí Váš priestor štýlovým vzhľadom.
€565,00

Pohovka Bawaria

Rozkladacia pohovka Bawaria s podrúčkami dodá Vášmu domovu nádych moderného štýlu. Pohovka disponuje aj úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€469,00

Pohovka Simba

Kvalitná rozkladacia pohovka Simba dodá Vašej obývačke extra sedenie. Pohovka sa vďaka hranatým podrúčkam vyznačuje klasickým štýlom. No zároveň sa perfektne hodí do súčasného moderného vzhľadu. Pohovka disponuje aj úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€639,00

Pohovka Zigzak

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Pohovka Zigzak New

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK NEW s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Pohovka GABI

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia pohovka GABI s úložným priestorom a pružinovými matracmi, v širokej ponuke poťahových látok.
€465,00

Detská rozkladacia pohovka KUBO

Obľúbená detská rozkladacia pohovka KUBOŠ s úložným priestorom. Vďaka jednoduchému rozkladaciemu systému sa priestor na hranie či kreslenie rýchlo premení na pohovku na oddych a spanie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu postele. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€249,00

Pohovka Alex

Pohovka Alex je štýlová kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka taktiež poteší aj svojim úložným priestorom. Aby pohovka dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€725,00

Pohovka Dorothy

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Na výber máte široký výber poťahových látok.
€725,00

Pohovka Dorothy - SKLADOM

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka je skladom v krásnom jednoduchom prevedení ORINOCO 23 (svetlohnedá) + nožičky orech.
€725,00
€589,00
-18%