Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Inversa

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má vankúšový typ operadla. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€309,00

Pohovka KARINA

Moderná rozkladacia pohovka KARINA s úložným priestorom. Poteší Vás možnosť používať pohovku na každodenné spanie. Môžete si vybrať z troch druhov matracov: molitanový, pružinový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Karina je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€455,00

Pohovka KEVIN 3R

Moderná rozkladacia pohovka KEVIN s úložným priestorom. Pohovka je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€445,00

Pohovka KIKA

Jednolôžková pohovka KIKA s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€415,00

Pohovka Klaudia + 2x vankúš

Dizajnérsky jednoduchá a a cenovo veľmi prijateľná rozkladacia pohovka KLAUDIA s úložným priestorom a pružinovými matracmi.
€269,00

Pohovka Laura

Pohovka Laura je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€465,00

Pohovka Lord 3

Pohovka Lord 3 je štýlová pohovka v klasickom dizajne. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€455,00

Pohovka Lumia

Lumia je rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Pohovka poteší funkciou každodenného spania. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
€329,00

Pohovka Milo

Pohovka Milo je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€420,00

Pohovka Nemo

Nemo je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€383,00

Pohovka Neva

Kvalitná moderná pohovka s jednoduchým dizajnom a funkciou rozkladania. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie. Pohovka je bez úložného priestoru.
€209,00

Pohovka OSKAR + 2x vankúš

Rozkladacia pohovka OSKAR má klasický dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie a vybrať si môžete aj farebné prevedenie drevených doplnkov. Pohovka Vám poskytne maximálne pohodlie aj vďaka podrúčkam. Pohovku si môžete kúpiť samostatne alebo ako súčasť sedacej súpravy OSKAR.
€399,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.