Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Aston 3R

Moderná kvalitná pohovka ASTON s úložným priestorom. Súčasťou pohovky je viacero vankúšikov. Pohovka je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€509,00

Pohovka Atila

Pohovka Atila je moderná pohovka. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€379,00

Pohovka Calia

Kvalitná moderná pohovka s funkciou rozkladania a praktickým úložným priestorom. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie.
€289,00

Pohovka CARLO

Rozkladacia pohovka CARLO má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€181,00

Pohovka CAYO

Rozkladacia pohovka CAYO v modernom dizajne. Disponuje úložným priestorom a možnosťou rozloženia. Pohovka je čalúnená viacfarebnou poťahovou látkou s možnosťou výberu zo 4 farebných kombinácií.
€289,00

Pohovka Dorothy

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Na výber máte široký výber poťahových látok.
€759,00

Pohovka Eliza

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ELIZA s úložným priestorom a s pružinovým matracom v širokej ponuke poťahových látok.
€369,00

Pohovka Ewa II

Pohovka Ewa II je nadčasová pohovka v jednoduchom dizajne. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Na výber sú rôzne poťahové látky a ekokože.
€285,00

Pohovka Flora

Kvalitná pohovka FLORA s vankúšovými opierkami a podrúčkami Vám poskytne plochu na spanie a úložný priestor. Na výber máte široké množstvo poťahových látok, vďaka čomu si viete pohovku prispôsobiť Vášmu domovu.
€369,00

Pohovka Golden

GOLDEN je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€439,00

Pohovka Grzes

V klasickom štýle zhotovená rozkladacia pohovka zo sedacej súpravy GRZES s úložným priestorom a pružinovými matracmi. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok.
€317,00

Pohovka HUGO 2

Pohovka HUGO 2 je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok alebo ekokoží na čalúnenie.
€179,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.