Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Aspen 3R

Moderná rozkladacia pohovka ASPEN s úložným priestorom. Súčasťou pohovky je viacero vankúšikov. Pohovka je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€485,00

Pohovka Asprey 2 Velvet

Pohovka Asprey 2 Velvet je elegantná pohovka čalúnená zamatovou látkou. Klasická 3-miestna pohovka sa hodí do súčasných moderných priestorov Vaších obývačiek a hál, dokonca aj kancelárií. Dostupná je v 4 farebných prevedeniach.
€429,00

Pohovka Aston 3R

Moderná kvalitná pohovka ASTON s úložným priestorom. Súčasťou pohovky je viacero vankúšikov. Pohovka je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€509,00

Pohovka Atila

Pohovka Atila je moderná pohovka. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€359,00

Pohovka Calia

Kvalitná moderná pohovka s funkciou rozkladania a praktickým úložným priestorom. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie.
€269,00

Pohovka CARLO

Rozkladacia pohovka CARLO má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€181,00

Pohovka CAYO

Rozkladacia pohovka CAYO v modernom dizajne. Disponuje úložným priestorom a možnosťou rozloženia. Pohovka je čalúnená viacfarebnou poťahovou látkou s možnosťou výberu zo 4 farebných kombinácií.
€275,00

Pohovka Dorothy

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Na výber máte široký výber poťahových látok.
€759,00

Pohovka Dorothy - SKLADOM

Pohovka DOROTHY je kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka je skladom v krásnom jednoduchom prevedení ORINOCO 23 (svetlohnedá) + nožičky orech.
€759,00
€559,00
-26%

Pohovka Eliza

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ELIZA s úložným priestorom a s pružinovým matracom v širokej ponuke poťahových látok.
€369,00

Pohovka Flora

Kvalitná pohovka FLORA s vankúšovými opierkami a podrúčkami Vám poskytne plochu na spanie a úložný priestor. Na výber máte široké množstvo poťahových látok, vďaka čomu si viete pohovku prispôsobiť Vášmu domovu.
€369,00

Pohovka Golden

GOLDEN je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€439,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.