Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka HUGO 3

Pohovka HUGO 3 je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok alebo ekokoží na čalúnenie.
€219,00

Pohovka Inversa

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má vankúšový typ operadla. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€339,00

Pohovka KARINA

Moderná rozkladacia pohovka KARINA s úložným priestorom. Poteší Vás možnosť používať pohovku na každodenné spanie. Môžete si vybrať z troch druhov matracov: molitanový, pružinový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Karina je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€489,00

Pohovka Kevin 3R

Moderná rozkladacia pohovka KEVIN s úložným priestorom. Pohovka je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€509,00

Pohovka Klaudia

Dizajnérsky jednoduchá a a cenovo veľmi prijateľná rozkladacia pohovka KLAUDIA s úložným priestorom a pružinovými matracmi.
€269,00

Pohovka Laguna

Pohovka LAGUNA je moderná vysokokvalitná rozkladacia pohovka. Pohovka disponuje rozkladom na spanie a úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€709,00

Pohovka Laura

Pohovka Laura je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€499,00

Pohovka Lord 3

Pohovka Lord 3 je štýlová pohovka v klasickom dizajne. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€499,00

Pohovka Lumia

LUMIA je rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
€339,00

Pohovka Milo

Pohovka Milo je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€449,00

Pohovka MINIMAX 2

Elegantná pevná pohovka MINIMAX 2 bez úložného priestoru. Pohovka prináša klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€219,00

Pohovka MINIMAX 3

Elegantná pevná pohovka MINIMAX 3 bez úložného priestoru. Pohovka prináša klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€279,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.