Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka PATRYK + 2x vankúš

Rozkladacia pohovka PATRYK má moderný dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€319,00

Pohovka Porto 2-sed

Pohovka Porto 2-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€299,00

Pohovka Porto 3-sed

Pohovka Porto 3-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€325,00

Pohovka Puerto

Pohovka Puerto je moderná pohovka so zaujímavým dizajnom. Pohovka je rozkladacia a má úložný priestor. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€525,00

Pohovka Salsa

Pohodlná praktická rozkladacia pohovka Salsa dostupná v širokej ponuke poťahových látok. Pohovka má aj praktický úložný priestor.
€269,00

Pohovka Selene

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má pevný typ operadla. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€345,00

Pohovka Wave

Pohovka Wave je kvalitná moderná pohovka. Má zaujímavý, minimalistický dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€289,00

Pohovka WIKTORIA

Rozkladacia pohovka WIKTORIA má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché, čisté línie sú doplnené drevenými prvkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si zo širokej škály poťahových látok na čalúnenie.
€409,00

Rozkladacia pohovka KLÁRA

Rozkladacia pohovka KLÁRA s praktickým úložným priestorom. Matrac je molitanový alebo sendvičový pre Vaše ešte väčšie pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Klára je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€371,00

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA s úložným priestorom a podrúčkami. Možnosť výberu molitanového alebo sendvičového matraca. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašej predstavy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kristína je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€459,00

Rozkladacia pohovka LENA

Rozkladacia pohovka LENA v modernom dizajne s bočným a zadným čelom.
€245,00

Pohovka AVA SIMPLY 3-sed (3ALR)

AVA SIMPLY 3-SED je moderná pevná pohovka. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Má praktické podrúčky pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€436,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.