Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka MTR KIKA

Jednolôžková pohovka KIKA s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€309,00

Pohovka Nemo

Nemo je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€289,00

Pohovka Neva

Kvalitná moderná pohovka s jednoduchým dizajnom a funkciou rozkladania. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie. Pohovka je bez úložného priestoru.
€159,00

Pohovka OSKAR + 2x vankúš

Rozkladacia pohovka OSKAR má klasický dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie a vybrať si môžete aj farebné prevedenie drevených doplnkov. Pohovka Vám poskytne maximálne pohodlie aj vďaka podrúčkam. Pohovku si môžete kúpiť samostatne alebo ako súčasť sedacej súpravy OSKAR.
€339,00

Pohovka PATRYK + 2x vankúš

Rozkladacia pohovka PATRYK má moderný dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€229,00

Pohovka POLA

Rozkladacia pohovka POLA má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Jednoduché línie sú doplnené drevenými prvkami, čalúnenými vankúšmi a podrúčkami. Aby pohovka dokonale naplnila Vaše predstavy môžete si vybrať farebné prevedenie čalúnenia zo širokej škály poťahových látok a taktiež farbu drevených doplnkov.
€275,00

Pohovka Porto 2-sed

Pohovka Porto 2-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€199,00

Pohovka Porto 3-sed

Pohovka Porto 3-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€209,00

Pohovka Puerto

Pohovka Puerto je moderná pohovka so zaujímavým dizajnom. Pohovka je rozkladacia a má úložný priestor. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€359,00

Pohovka Roma

Pohovka Roma je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€259,00
€249,00
-3%

Pohovka Salsa

Pohodlná praktická rozkladacia pohovka Salsa dostupná v širokej ponuke poťahových látok. Pohovka má aj praktický úložný priestor.
€179,00

Pohovka SOLO

moderná rozkladacia pohovka s priestranným úložným priestorom. Navyše, farebné prevedenie si môžete nakombinovať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€350,00
€325,00
-7%

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.