Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Milo

Pohovka Milo je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€420,00

Pohovka MINIMAX 2

Elegantná pevná pohovka MINIMAX 2 bez úložného priestoru. Pohovka prináša klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€219,00

Pohovka MINIMAX 3

Elegantná pevná pohovka MINIMAX 3 bez úložného priestoru. Pohovka prináša klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€279,00

Pohovka Nemo

Nemo je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€439,00

Pohovka Neva

Kvalitná moderná pohovka s jednoduchým dizajnom a funkciou rozkladania. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie. Pohovka je bez úložného priestoru.
€199,00

Pohovka OSKAR

Rozkladacia pohovka OSKAR má klasický dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie a vybrať si môžete aj farebné prevedenie drevených doplnkov. Pohovka Vám poskytne maximálne pohodlie aj vďaka podrúčkam. Pohovku si môžete kúpiť samostatne alebo ako súčasť sedacej súpravy OSKAR.
€399,00

Pohovka PATRYK

Rozkladacia pohovka PATRYK má moderný dizajn a praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€319,00

Pohovka Porto 2-sed

Pohovka Porto 2-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€299,00

Pohovka Porto 3-sed

Pohovka Porto 3-sed je moderná pohovka. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€325,00

Pohovka Puerto

Pohovka Puerto je moderná pohovka so zaujímavým dizajnom. Pohovka je rozkladacia a má úložný priestor. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€525,00

Pohovka Salsa

Jednoduchá praktická rozkladacia pohovka Salsa dostupná v širokej ponuke poťahových látok. Pohovka má aj úložný priestor.
€269,00

Pohovka Selene

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má pevný typ operadla. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€345,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.