Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka AVA SIMPLY 2-sed (2ALR)

AVA SIMPLY 2-SED je moderná pohovka. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Má praktické podrúčky pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€431,00

Pohovka AVA LUCY 3-sed

AVA LUCY 3-sed je moderná priestranná pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Pohovka je rozkladacia. Pohovka AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok alebo ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€695,00

Pohovka STACY

STACY 3-sed je moderná priestranná rozkladacia pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Skvele zapadne do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€678,00

Pohovka TAMMY

TAMMY je moderná priestranná rozkladacia pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Skvele zapadne do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€625,00

Pohovka Arena

Kvalitná rozkladacia pohovka ARENA s úložným priestorom v modernom dizajne. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Ariel

Rozkladacia pohovka s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom v modernom dizajne doplneným drevenými nožičkami a doplnkami. Pohovka má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Aris

Rozkladacia pohovka ARIS s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom v modernom dizajne doplneným drevenými nožičkami a doplnkami. Pohovka má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Azja

Rozkladacia pohovka s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom v modernom dizajne doplneným drevenými nožičkami a doplnkami. Pohova má aj úložný priestor. Farebné prevedenie si môžete zvoliť zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Bawaria

Rozkladacia pohovka Bawaria s podrúčkami dodá Vášmu domovu nádych moderného štýlu. Pohovka disponuje aj úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€449,00

Pohovka Benita

Moderná pohovka s makkými podrúčkami a vankúšovým operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Cynita

Moderná pohovka s nižšími podrúčkami a vankúšový operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Pohovka Cypis

Moderná pohovka s nižšími podrúčkami a vankúšový operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.