Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Salsa

Pohodlná praktická rozkladacia pohovka Salsa dostupná v širokej ponuke poťahových látok. Pohovka má aj praktický úložný priestor.
€179,00

Pohovka SAXO

Vysokokvalitná rozkladacia pohovka SAXO s dostatočnou spacou plochou od kvalitného slovenského výrobcu.
€419,00

Pohovka SOLO

moderná rozkladacia pohovka s priestranným úložným priestorom. Navyše, farebné prevedenie si môžete nakombinovať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€350,00
€325,00
-7%

Pohovka STYLO

Vysokokvalitná rozkladacia pohovka STYLO s dostatočnou spacou plochou od kvalitného slovenského výrobcu.
€419,00

Pohovka VENGA

Vysokokvalitná rozkladacia pohovka VENGA s dostatočnou spacou plochou od kvalitného slovenského výrobcu.
€479,00

Pohovka Wave

Pohovka Wave je kvalitná moderná pohovka. Má zaujímavý, minimalistický dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€219,00

Pohovka WIKTORIA

Rozkladacia pohovka WIKTORIA má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché, čisté línie sú doplnené drevenými prvkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si zo širokej škály poťahových látok na čalúnenie.
€315,00

Pohovka York

Rozkladacia pohovka York v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia a polohovateľnými podrúčkami. Pohovka má úložný priestor a je vhodná na každodenné spanie.
€383,00
€353,00
-7%

Pohovka ZENIT

Rozkladacia pohovka ZENIT má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché línie sú doplnené zaujímavým prešívaním. Pohovka je bez podrúčok na chrómových nožičkách. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Môžete si vybrať jednu látku alebo kombináciu látok, tak aby pohovka dokonale ladila vo Vašom dome či byte.
€222,00

Pohovka ZERO

Vysokokvalitná rozkladacia pohovka ZERO s dostatočnou spacou plochou od kvalitného slovenského výrobcu.
€359,00

Rozkladacia pohovka KLÁRA

Rozkladacia pohovka KLÁRA s praktickým úložným priestorom. Matrac je molitanový alebo sendvičový pre Vaše ešte väčšie pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Klára je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€279,00

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA s úložným priestorom a podrúčkami. Možnosť výberu molitanového alebo sendvičového matraca. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašej predstavy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kristína je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2150 x 930 x 770 mm
€339,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.