Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Wave

Pohovka Wave je kvalitná moderná pohovka. Má zaujímavý, minimalistický dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€219,00

Pohovka WIKTORIA

Rozkladacia pohovka WIKTORIA má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché, čisté línie sú doplnené drevenými prvkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si zo širokej škály poťahových látok na čalúnenie.
€315,00

Pohovka York

Rozkladacia pohovka York v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia a polohovateľnými podrúčkami. Pohovka má úložný priestor a je vhodná na každodenné spanie.
€383,00
€353,00
-7%

Pohovka ZENIT

Rozkladacia pohovka ZENIT má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché línie sú doplnené zaujímavým prešívaním. Pohovka je bez podrúčok na chrómových nožičkách. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Môžete si vybrať jednu látku alebo kombináciu látok, tak aby pohovka dokonale ladila vo Vašom dome či byte.
€222,00

Rozkladacia pohovka KLÁRA

Rozkladacia pohovka KLÁRA s praktickým úložným priestorom. Matrac je molitanový alebo sendvičový pre Vaše ešte väčšie pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Klára je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€279,00

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA

Rozkladacia pohovka KRISTÍNA s úložným priestorom a podrúčkami. Možnosť výberu molitanového alebo sendvičového matraca. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašej predstavy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kristína je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2150 x 930 x 770 mm
€339,00

Rozkladacia pohovka LENA

Rozkladacia pohovka LENA v modernom dizajne s bočným a zadným čelom.
€179,00

Pohovka AVA SIMPLY 3-sed (3ALR)

AVA SIMPLY 3-SED je moderná pevná pohovka. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Má praktické podrúčky pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€346,00

Pohovka AVA SIMPLY 2-sed (2ALR)

AVA SIMPLY 2-SED je moderná pohovka. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Má praktické podrúčky pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€342,00

Pohovka AVA LUCY 3-sed

AVA LUCY 3-sed je moderná priestranná pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Pohovka je rozkladacia. Pohovka AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok alebo ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€519,00

Pohovka AVA LUCY 3-sed - AKCIA

AVA LUCY 3-sed je moderná priestranná pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Pohovka je rozkladacia. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky či študentskej izby. Pohovka je čalúnená sivou poťahovou látkou. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€543,00
€483,00
-11%

Pohovka STACY

STACY 3-sed je moderná priestranná rozkladacia pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Skvele zapadne do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€452,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.