Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka SOPRANO 102

Kvalitná celočalúnená pohovka vhodná pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€519,00

Pohovka NOTRE DAME 103

LUXUSNÁ celočalúnená pohovka vhodná pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€645,00

Multifunkčná pohovka FRENKA BIG BED NEW

Praktická multifunkčná rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Odlišuje sa svojou väčšou plochou na spanie. Pohovku je možné rozložiť na leňošku, ale aj na spanie. Je vyrábaná v 3 farebných prevedeniach.
€539,00

Rozkladacia pohovka LUSITA

Praktická rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na spanie. Je vyrábaná v sivej poťahovej látke v kombinácii s hnedými vankúšikmi.
€458,00

Rozkladacia pohovka NIKARA

Praktická rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na spanie. Poteší aj jej úložný priestor. Je vyrábaná v sivej poťahovej látke.
€499,00

Pohovka Asgard

Kvalitná pohovka Asgard s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€499,00

Polohovateľná pohovka Oslo 3S

Moderná kvalitná pohovka s funkciou polohovania jednotlivých častí. Pohovka Vám tak vytvorí maximálne pohodlie pri oddychu.
€653,00

Pohovka AVA JIM 3ALR

AVA JIM 3ALR je moderné trojkreslo / pohovka "ušiak". Má príjemné čisté línie. Kreslo je pohodlné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€465,00

Pohovka AVA JIM 2ALR

AVA JIM 2ALR je moderná pohovka / dvojkreslo "ušiak". Má príjemné čisté línie. Kreslo je pohodlné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€350,00

Polohovateľné dvojkreslo / pohovka Oslo 2S

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné dvojkreslo čalúnené poťahovou látkou. Kreslo disponuje funkciou polohovania oboch častí.
€473,00

Trojsed AVA CLICK

Trojsed AVA CLICK je moderný trojsed s funkciou klik-klak. Jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€525,00

Pohovka FABRICIO

Elegantná pohovka FABRICIO sa stane stredobodom pozornosti Vášho domu alebo bytu. Hodí sa do rustikálne zariadených domácností. Dostupná v štyroch farebných prevedeniach.
€199,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.