Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka AVA JIM 2ALR

AVA JIM 2ALR je moderná pohovka / dvojkreslo "ušiak". Má príjemné čisté línie. Kreslo je pohodlné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€368,00

Polohovateľné dvojkreslo / pohovka Oslo 2S

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné dvojkreslo čalúnené poťahovou látkou. Kreslo disponuje funkciou polohovania oboch častí.
€399,00

Trojsed AVA CLICK

Trojsed AVA CLICK je moderný trojsed s funkciou klik-klak. Jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€551,00

Pohovka FABRICIO

Elegantná pohovka FABRICIO sa stane stredobodom pozornosti Vášho domu alebo bytu. Hodí sa do rustikálne zariadených domácností. Dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€199,00

Detská pohovka Milo

Rozkladacia detská pohovka Milo s 2 vankúšikmi. Ideálna voľba pre zariadenie izbičky pre vašich drobcov. Funkčná pohovka sa stane pohodlným miestom pre sedenie, hranie a relax.
€149,00

Pohovka Alabama

Moderná pohovka Alabama. Pohovka je rozkladacia a disponuje úložným priestorom. Má krásne a jednoduché línie. Je dostupná v rôznom farebnom prevedení.
€489,00

Pohovka AK-332

Elegantná dvojmiestna pohovka AK-332 v populárnom škandinávskom prevedení. Dostupná v štyroch farbách.
€199,00

Dvojkreslo AK-100 PW2

Očarujúce dvojkreslo AK-100 PW2. Oživte miestnosť živými farbami a prekvapte návštevy. Patchworkovým vzorom si zaistite, že sa stane jedinečným doplnkom vášho domova.
€349,00

Pohovka Laurence

Kvalitná moderná pohovka Laurence sa stane krásnym dominantným prvkom vo Vašej obývačke. Pohovka má kvalitné sedenie a polohovateľné opierky hlavy, takže je ideálna pre zákazníkov, ktorí majú radi kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber je široký výber látok.
€809,00

Pohovka Lazaro

Moderná kvalitná pohovka Lazaro s výrazným prešívaním. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€649,00

Pohovka ARIA DL

Nadčasová rozkladacia pohovka ARIA DL s úložným piestorom. Pohovka je plne podporená charakteristickými kovovými nožičkami. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€559,00

Pohovka BLANKA

Rozkladacia pohovka BLANKA s úložným priestorom. Oživte atmosféru obývačky touto elegantnou pohovkou. Na výber máte širokú paletu kvalitných látok.
€389,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.