Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Asgard

Kvalitná pohovka Asgard s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€369,00

Polohovateľná pohovka Oslo 3S

Moderná kvalitná pohovka s funkciou polohovania jednotlivých častí. Pohovka Vám tak vytvorí maximálne pohodlie pri oddychu.
€469,00

Pohovka ALEXIA 2

Pohovka ALEXIA 2 je vyrobená v klasickom dizajne. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Pohovka má úložný priestor. Nie je rozkladacia. Na výber je široká ponuka poťahových látok a ekokoží, aby pohovka dokonale zapadla do priestoru..
€315,00

Pohovka ALEXIA 3

Pohovka ALEXIA 3 je vyrobená v klasickom dizajne. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Pohovka je rozkladacia bez úložného priestoru. Na výber je široká ponuka poťahových látok a ekokoží, aby pohovka dokonale zapadla do priestoru..
€425,00

Kreslo AVA JIM 2ALR

AVA JIM 2ALR je moderné dvojkreslo "ušiak". Má príjemné čisté línie. Kreslo je pohodlné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€298,00

Pohovka AVA JIM 3ALR

AVA JIM 3ALR je moderné trojkreslo / pohovka "ušiak". Má príjemné čisté línie. Kreslo je pohodlné, vďaka čomu budete môcť dokonale zrelaxovať. Farebné prevedenie si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€397,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.