Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Detská pohovka Milo - SKLADOM

Rozkladacia detská pohovka Milo s 2 vankúšikmi je momentálne SKLADOM celá v tmavohnedom prevedení.
€149,00
€129,00
-13%

Pohovka Alabama

Moderná pohovka Alabama. Pohovka je rozkladacia a disponuje úložným priestorom. Má krásne a jednoduché línie. Je dostupná v rôznom farebnom prevedení.
€489,00

Pohovka AK-332

Elegantná dvojmiestna pohovka AK-332 v populárnom škandinávskom prevedení. Dostupná v štyroch farbách.
€342,00

Dvojkreslo AK-100 PW2

Očarujúce dvojkreslo AK-100 PW2. Oživte miestnosť živými farbami a prekvapte návštevy. Patchworkovým vzorom si zaistite, že sa stane jedinečným doplnkom vášho domova.
€469,00

Pohovka Laurence

Kvalitná moderná pohovka Laurence sa stane krásnym dominantným prvkom vo Vašej obývačke. Pohovka má kvalitné sedenie a polohovateľné opierky hlavy, takže je ideálna pre zákazníkov, ktorí majú radi kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber je široký výber látok.
€809,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.