Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka BOJAN

Rozkladacia pohovka BOJAN má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Pohovka je čalúnená viacfarebnou poťahovou látkou. Pohovka je na drevených nožičkách.
€274,00

Pohovka Calia

Kvalitná moderná pohovka s funkciou rozkladania a praktickým úložným priestorom. K dispozícii sú 4 farebné kombinácie.
€249,00

Pohovka CARLO

Rozkladacia pohovka CARLO má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€219,00

Pohovka CAYO

Rozkladacia pohovka CAYO má moderný dizajn a disponuje úložným priestorom možnosťou rozloženia. Pohovka je čalúnená viacfarebnou poťahovou látkou s možnosťou výberu zo 4 farebných kombinácií. Pohovka je na nožičkách.
€229,00

Pohovka CORNER + taburetka

Rozkladacia pohovka CORNER má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Súčasťou pohovky je taktiež taburetka. K dispozícií sú 2 farebné prevedenia látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€332,00

Pohovka ELIZA

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ELIZA s úložným priestorom a s pružinovým matracom v širokej ponuke poťahových látok.
€339,00

Pohovka Ewa II

Pohovka Ewa II je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€259,00

Pohovka Grzes + 2x vankúš

V klasickom štýle zhotovená rozkladacia pohovka zo sedacej súpravy GRZES s úložným priestorom a pružinovými matracmi. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok.
€289,00

Pohovka HUGO 2

Pohovka HUGO je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€149,00

Pohovka HUGO 3

Pohovka HUGO je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€219,00

Pohovka Inversa

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má vankúšový typ operadla. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€289,00

Pohovka KARINA

Moderná rozkladacia pohovka KARINA s úložným priestorom. Poteší Vás možnosť používať pohovku na každodenné spanie. Môžete si vybrať z troch druhov matracov: molitanový, pružinový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Karina je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€419,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.