Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka Bellis

BELLIS je moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Má krásny dizajn so zaujímavým prešitím. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€589,00

Pohovka Elise

Moderná a štýlová rozkladacia pohovka Elise s úložným priestorom. Kus nábytku, ktorý zapadne do každého interiéru vďaka jemným tvarom a štýlovým detailom. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€699,00

Pohovka Garett

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je novinkou medzi pohovkami. Poskytne Vám pohodlie počas dňa a miesto na spanie počas noci. Disponuje funkciou jednoduchého klik-klak rozkladania.
€335,00

Pohovka Megis

Pohovka MEGIS je krásna moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Má krásny a elegantný dizajn so zaujímavým prešitím na opierkach. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€659,00

Pohovka Silva

Silva je moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Má krásny a jednoduchý dizajn so zaujímavým prešitím na opierkach. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€669,00

Pohovka GABI

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia pohovka GABI s úložným priestorom a pružinovými matracmi, v širokej ponuke poťahových látok.
€465,00

Pohovka Zigzak

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Pohovka Zigzak New

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka ZIGZAK NEW s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€319,00

Detská rozkladacia pohovka KUBO

Obľúbená detská rozkladacia pohovka KUBOŠ s úložným priestorom. Vďaka jednoduchému rozkladaciemu systému sa priestor na hranie či kreslenie rýchlo premení na pohovku na oddych a spanie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu postele. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€249,00

Pohovka Alex

Pohovka Alex je štýlová kvalitná rozkladacia pohovka v modernom štýle. Pohovka taktiež poteší aj svojim úložným priestorom. Aby pohovka dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€759,00

Pohovka Amaza

Pohovka Amaza je moderná pohovka. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Jej farebné prevdenie si môžete vybrať sami z našich vzorkovníkov.
€269,00

Pohovka Arona

Pohovka Arona je moderná vysokokvalitná rozkladacia pohovka. Pohovka taktiež poteší aj svojim úložným priestorom. Aby pohovka dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€609,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.