RSS

Blog príspevky z '2016' 'december'

Ako relaxovať? No predsa na relaxačnom kresle.

Náročný deň v práci, doma je potrebné navariť a upratať. A tak to beží každý deň. Nájdite si chvíľku pre seba a oddýchnite si. Neponúkneme Vám univerzálny návod na ideálny relax, každý si totiž oddýchne pri niečom inom. Vieme Vám však odporučiť načom si krásne oddýchnete. Relaxačné kreslá, polohovateľné kreslá a hojdacie kreslá.

Relaxačné kreslá

Relaxačné kreslo je pevné kreslo, ktoré Vám zabezpečí pohodlie pri sedení. Je ideálne pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Relaxačné kreslo môže byť polohovateľné alebo bez polohovania. 
Napríklad kreslo Viktória sa nedá polohovať a napriek tomu Vám poskytne skvelé pohodlie. Kreslo má podrúčky a vysoké operadlo. Je produktom slovenského výrobcu. Poťahovú látku si vyberiete Vy sami.

Kreslo Viktória

 

Kreslo Butterfly je pohodlné a navyše dizajnové. Vďaka svojmu dizajnu a farebnému prevedeniu sa stane stredobodom miestnosti. Dodá Vašej izbe štýlovosť a moderný vzhľad.

Relaxačné kreslo s taburetkou

Relax s vyloženými nohami. Krásna predstava. Práve pre Vás máme v ponuke aj relaxačné kreslá s taburetom respektíve s podnožkou.

Polohovateľné kreslo

Polohovateľné kreslá Vám vďaka svojej konštrukcií umožnia sedieť či ležať. Relaxačné kreslo Felipe má možno jednoduchý dizajn, ale veľmi zaujímavú funkciu. Funkcia LIFT Vám pomôže pri vstávaní. Kreslo je vhodné pre starších ľudí, alebo pre ľudí so zdravotným problémom. 

Hojdacie kreslá

Keď sa povie hojdacie kreslo, mnohí si určite predstavia starú babičku hojdajúcu sa v kresle, ktorá pritom štrikuje. Nemýľte sa však. Hojdacie kreslá nie sú prežitok a nie sú určené iba pre Vašu starú mamu. Moderný dizajn a kombinácia použitých materiálov ich predurčuje k použitiu v modernom byte či dome. 

Hojdacie kreslo BenHojdacie kreslo Ben 2

 

Hojdacie kreslo Max Bis PlusV našej ponuke však nájdete aj klasické hojdacie kreslá. Hojadacie kreslo je skvelým tipom na darček pre Vašich rodičov či starých rodičov.

Hojdacie kreslo 20449 wal Hojdacie kreslo s podnožkou 20447 oak

Posaďte sa, vyložte si nohy a relaxujte. V hojdacom kresle a môžete jemne pohupovať, a pritom sledovať televíziu alebo čítať knihu.

 

Prútené hojdacie kreslo

Urobte si pohodlie aj vonku. Urobte si kávu a posaďte sa na terasu či balkón. Oddýchnite si v hojdacom kresle. Ponúkame Vám štýlové prútené hojdacie kreslo.

Hojdacie kreslo Rocco

 

A ako najradšej relaxujete Vy?