RSS

Blog príspevky z '2021' 'november'

Čo zavesiť v obývačke na stenu?

Hľadáte tip ako zútulniť obývačku? Jeden pre Vás máme. Pozrite sa na steny. Sú prázdne alebo už ste využili tento priestor? Je to miesto presne v úrovni očí, teda na neho pozeráme dosť často. Čisté biele steny by pôsobili chladno a neútulne. Čo teda zavesiť na stenu?

Fotky na stenách v obývačke

Rodinné fotky na stenách vyžarujú teplo domova a rodinnej pohody. Každý deň začnete pohľadom na Vašich milovaných. :) Dnes je trendom foto stena, t.j. fotky na celej stene. Zvyčajne sa používajú rámčeky v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Rozhodne to upúta pozornosť každej Vašej návštevy.

Nechajte fotky a obrazy vyniknúť - Žena SME

Zdroj: internet

Obrazy na stenách

Obrazy a umelecké diela zase vyžarujú ,,vážnosť". Obývačka bude pôsobiť ako galéria. Obrazy na stenách pôsobia skôr formálne. Môžu byť, ale skvelým dizajnérskym doplnkom. Prostredníctvom obrazov môžete do Vášho interiéru preniesť farbu, eleganciu, luxus či prírodu.

Police na stenu

Okrem obrazov a fotiek vidíme na stenách najčastejšie police. Drevené police, kovové či dizajnové police v rôznch tvaroch. Výber je iba na Vás. Rovnako je na Vás, čo na police uložíte. Knihy? Môžete mať svoje obľúbené knihy hneď po ruke. Alebo môžete mať na očiach Vaše obľúbené suverníry z dovoleniek. V okamihu sa tak môžete preniesť naspäť k moru či na hory.

    korpus dub wotan + dvierka dub wotan + čierny vysoký lesk  (29 WTS MH) - Obývacia stena Manhattan + LED

Polica je často súčasťou obývacej steny. Je teda v rovnakom dekore ako celá Vaša obývačka, a obývačka bude skvele zladená. Na obrázkoch z katalógov môžete vidieť, že polica sa najčastejšie umiestňuje nad televízor. 

biela + dub grandson - Obývacia stena ALICANTE

Dizajnové police na stenu

 Aj samotná polica môže byť dizajnovým doplnkom. Odlišný tvar ako majú klasické police, ale rovnaká funkčnosť. 

ROMERO závesná polica R10  120  dub riviera - Závesná polica  COSMO C11 dub sonoma + biela - UNO polica 09

Kombinácia kovu a dreva je momentálne veľmi obľúbená. A tak sa výrobcovia rozhodli ju priniesť aj na poličky. 

v priestore - Sada závesných políc AZURI

 

umiestnenie v priestore - Závesná polička DESIO TYP 2 čierny kov + prírodná  - Závesná polička DESIO TYP 1

Závesná vitrína do obývačky

Budeme sa opakovať, ale: ,,Úložného priestoru nie je nikdy dosť!" Využijte teda aj priestor na stene. Aktuálne sú veľmi obľúbené závesné vitríny na stenu. Vaša obývacia stena bude štýlová. Aj pri skrinkách na stenách platia staré známe pravidlá. Prúžky rozširujú. Teda úzke dlhé vitríny opticky predĺžia stenu. Naopak kúpte si vysokú závesnú vitrínu a miestnosť sa bude zdať vyššia. 

dub nelson + betón - Obývacia stena IOVA + LED

antracit + dub wotan (28 ANWT SK) - Obývacia stena SILK + LED dub nelson + biely vysoký lesk - Obývacia stena SOFI

 

Určite bude zaujímavo vo Vašej obývačke vyzerať závesná vitrína sa LED osvetlením. Vaše obľúbené suveníry či dekoračné predmety získajú nový vzhľad vďaka podsvieteniu. A rozhodne na seba strhnú pohľady každej Vašej návštevy.

 

korpus čierny mat / dvierka čierny lesk (23 ZZ FY 41) - Vitrína Fly veľká 41  korpus biely mat / dvierka čierny lesk (23 WS FY 42) - Vitrína Fly veľká 42

Komoda na stenu

Aj komoda môže vysieť vo Vašej obývačke. Ale aj na chodbe či v spálni. Ponúkne Vám bohatý úložný priestor a opticky nezaťaží priestor. Napríklad táto závesná komoda Fly má moderný dizajn a prakticky rozdelení odkladací priestor. Niečo môžete schovať za dvierka a niečo vyložiť na výslnie s LED podsvietním. Komoda Fly je bezúchytková, má teda čistý, jemný dizajn. Čo na ňu poviete?

korpus čierny mat / dvierka biely lesk (23 ZW FY SBI) - Závesná vitrína Fly SBI

A čo máte zavesné na stenách Vy? Pokojne nám napíšte či pošlite fotky pre inšpiráciu. 

 

Novinka v našej ponuke: sektorová detská izba Figo.

Do našej ponuky sme zaradili detskú izbu Figo. A musíme povedať, že takýto typ nábytku sme u nás ešte nemali. Klasický biely nábytok do detskej či študentskej izby, a predsa výnimočný. Je výnimočný vďaka koženým úchytkam. Práve tie z klasickej bielej komody či skrine vytvárajú nepriehliadnuteľný dizajnový nábytok.

FIGO detská izba FIGO detská izba

Sektorový nábytok do detskej izby Figo je vhodný pre najmenších aj najväčších. Je to rastúca detská izba a naviac univerzálna. Je vhodná pre chlapca aj dievča, pre škôlkara aj školáka. Stačia vhodné farebné doplnky.

Nábytok Figo je na drevených nohách. Pripomína tak škandinávsky štýl, ktorý sa vyznačuje minimalizmom. Nábytok na nožičkách pôsobí vzdušne a uľahčuje upratovanie. Nemusia Vás už trápiť chumáče prachu za skriňou.

FIGO detská izba

Sektorový nábytok znamená, že si môžete kúpiť to čo potrebujete, a to na čo máte priestor. Potrebujete dve komody či väčšiu skriňu? Výber je iba na Vás. Detská izba Figo pozostáva z 8 samostaných komponentov. Pomocou nich si, ale môžete jednoducho zariadiť celú detskú či študentskú izbu.

Komoda do detskej izby

Úložný priestor je dôležitý nielen v detskej, ale aj študentskej izbe. Komoda je skvelým pomocníkom. Získate odkladací priestor v zásuvkách. Je nižšia, a teda opticky nezaťaží priestor. Vybrete si variant, aký sa Vám páči. Komoda môže slúžiť na uloženie kníh a zošitov, alebo aj oblečenia. 

FIGO komoda 3S 02  FIGO komoda 4S1D 03

 

Písací stolík do detskej izby

Písací stolík je nevyhnutnou súčasťou každej detskej respektíve študentskej izby. Žiak či študent by mal mať svoj vlastný priestor, kde si môže pokojne písať úlohy a učiť sa. Písací stolík by mal mať dostatočnú pracovnú plochu a je skvelé, ak má aj úložný priestor. Do zásuviek na písacom stole si môžu Vaše deti uložiť zošity, knihy. Alebo budú mať písacie potreby hneď po ruke. Naviac, pre mamičky je každý úložný priestor v detskej izbe veľkým plusom. Je to príležitosť pre väčší poriadok v detskej izbe.

FIGO písací stolík 08  FIGO závesná polica 09

Nad písací stôl môžete umiestniť poličku. Je to otvorený priestor, kde si môžu Vaše deti vystaviť obľúbené predmety, fotky či knihy. Je to ďalší odkladací priestor, a zároveň dotvára celkový dizajn izby.

Drevená posteľ pre deti

Komody, skrine, poličky, písací stôl a samozrejme posteľ. Biela drevená posteľ na nožičkách krásne doladí celú študentskú izbu. Fraebné obliečky vnesú do priestoru farbu a rozžiaria ho. Čo poviete?

 

FIGO posteľ 36

 

Biely nábytok do detskej izby

Biely nábytok je nadčasový. Jeho kúpu určite neoľutujete, bude trendy aj niekoľko rokov. Práve preto môžeme aj sektorový nábytok Figo zaradiť k rastúcemu nábytku do detskej izby. Kúpte ho pre Vaše malé dieťa, doplnky môžete ladiť do ružova, modra, žltá, ako len chcete. Ako bude Vaše dieťa rásť, stačí meniť doplnky. Sektorový nábytok do detskej izby Figo je vhodný pre žiaka aj pre staršieho študenta. Zároveň je vhodný pre chlapca aj pre dievča.

FIGO detská izba

 

Ste prívržencami bieleho nábytku alebo uprednostňujete farebný nábytok pre deti? Páči sa Vám naša novinka?