Vitríny

Usporiadať podľa:

TIENEN vitrína 1D TYP02

Vitrína 1D TYP02 je kvalitná 1-dverová vitrína s 2 zásuvkami zo sektorového systému TIENEN. Vitrína Vás zaujme nielen svojim moderným a elegantným dizajnom, kovovými úchytkami, ale aj možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Možnosť dokúpenia LED osvetlenia.
€179,00

TIENEN vitrína 2D TYP01

Vitrína 2D TYP01 je kvalitná 3-dverová policová vitrína zo sektorového systému TIENEN. Vitrína Vás zaujme nielen svojim moderným a elegantným dizajnom, kovovými úchytkami, ale aj možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Možnosť dokúpenia LED osvetlenia.
€217,00

GALIA nadstavec GAL13

GALIA komoda GAL13 je nadstavec na komoua zo sektorového systému GALIA. Vitrína vo vintage štýle. Vitrína je 2-dverová s otvorenými policami.
€435,00

GALIA vitrína GAL08

GALIA vitrína GAL08 je vitrína s presklenými dvierkami zo sektorového systému GALIA. Vitrína vo vintage štýle. Vitrína je 2-dverová.
€415,00

GALIA vitrína GAL12

GALIA vitrína GAL12 je vitrína s presklenými dvierkami zo sektorového systému GALIA. Vitrína vo vintage štýle. Vitrína je 4-dverová, rozdelená na 2 časti.
€585,00

GLAMOUR vitrína TYP09

Vitrína TYP09 zo sektorového systému GLAMOUR je 2-dverová vitrína s dvoma zásuvkami v kvalitnom prevedení a modernom dizajne. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€220,00
€209,00
-5%

GLAMOUR vitrína TYP10

Vitrína TYP10 zo sektorového systému GLAMOUR je 1-dverová vitrína so zásuvkou v kvalitnom prevedení a modernom dizajne. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€129,00

Kombinovaná skrinka IP5-INEZ plus

Kombinovaná skrinka IP5 zo sektoru INEZ plus. Tento komponent nábytku má netradičný a zaujímavý dizajn. Je kombináciou otvorených políc, uzavretej skrinky a skrinky s presklenými dvierkami.
€149,00

Komoda - ROMERO R7 L/P

Trojdverová komoda s troma zásuvkami a s presklennou časťou zo sektoru ROMERO.
€160,00

Komoda CEZ7-CEZAR

Komoda CEZ7 zo sektorového systému nábytku CEZAR. Poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka dvom skrinkám s dvierkami zo skla a trom praktickým zásuvkám. Nábytok Vás zaujme moderným dizajnom a možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Aby Vaša komoda pôsobila ešte modernejšie a luxusnejšie môžete si doobjednať osvetlenie presklenných častí.
€132,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C1-lesklá

Kombinovaná 3 dverová komoda s vitrínou C1 s 3 zásuvkami zo sektoru CARMELO v lesklom prevedení.
€221,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C1-matná

Kombinovaná 3 dverová komoda s vitrínou C1 s 3 zásuvkami zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€195,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.