Obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena ALFA II s LED osvetlením

ALFA II je moderná obývacia stena. Má zaujímavý dizajn, ktorý je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Pozostáva zo samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť si tak jedinečnú obývačku. ALFA II je dostupná v 4 moderných farebných kombináciách.
€399,00

Obývacia stena BARI s LED osvetlením

BARI je moderná obývacia stena. Má zaujímavý dizajn, ktorý je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť.
€399,00

Obývacia stena BETA I s LED osvetlením

BETA I je moderná obývacia stena v lesku. Vyrába sa v 3 moderných farebných kombináciách. Zaujímavý dizajn je podporený LED osvetlením. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť a tak si vytvoriť obývaciu izbu presne podľa Vás.
€333,00

Obývacia stena EPSILON s LED osvetlením

EPSILON je moderná obývacia stena. Je dodávaná s LED osvetlením. Moderný dizajn je naviac podporený farebným prevedením biela matná a čierna v lesku. Obývacia stena spĺňa nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru.
€237,00

Obývacia stena ROMA s LED osvetlením

Obývacia stena ROMA je moderná lesklá obývacia stena. Jej dizajn je naviac podporený LED osvetlením. ROMA sa vyrába v 4 farebných kombináciách. Vďaka obývacej stene ROMA si vytvoríte dokonalú, modernú obývačku.
€377,00

Obývacia stena Salsa

Moderná obývacia stena v troch zaujímavých farebných prevedeniach. Súčasťou obývacej steny je komoda, závesná skrinka, polica a RTV skrinka. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€149,00

Obývacia stena Samba I

Obývacia stena Samba 1 má jednoduché, čisté línie. Nábytok tak pôsobí vzdušne. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení. Súčasťou obývacej steny je RTV skrinka, skriňa s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€222,00

Obývacia stena Samba II

Obývacia stena Samba 2 má moderný dizajn, ktorý je naviac podporený zaujímavými farebnými kombináciami. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, komoda s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€189,00

Obývacia stena Tango

Moderná obývacia stena Tango sa vyrába v 3 zaujímavých farebných prevedeniach. Tango pozostáva z RTV skrinky, police, závesnej skrinky a komody. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€165,00

Obývacia stena SOVIA s LED osvetlením

Obývacia stena SOVIA je moderná lesklá obývacia stena. Jej dizajn je naviac podporený LED osvetlením. SOVIA sa vyrába v 3 farebných kombináciách. Vďaka obývacej stene SOVIA si vytvoríte dokonalú, modernú obývačku.
€289,00

REA DENISA UP zostava č.1 - obývačkový sektor

REA DENISA UP zostava č.1 je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava sa vyrába v 8 zaujímavých dekoroch. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich predstáv a priestorových možností. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€299,00

Obývacia stena Axel

Obývacia stena Axel je kvalitná jednoduchá obývacia stena. Axel má moderný dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€222,00

Obývačka je miesto kde trávite značnú časť času. Je to miesto kde relaxujete, ale rovnako sa aj zabávate s priateľmi. V obývacej izbe prijímate návštevy a je teda akousi vizitkou majiteľa. Zariadeniu obývačky by ste teda mali venovať pozornosť. Je známou vecou, že domov dotvárajú maličkosti a doplnky. Doplnky však musia byť v celkovej harmónií so základným nábytkom ako je obývacia stena.

Obývacia stena je jednoduchým riešením pre zariadenie Vašej obývačky. Obývacia stena pozostáva zo samostatných komponentov, no zároveň vytvára jeden celok. Nábytok je v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. Dnes sa veľkej obľube teší čierno-biela kombinácia a lesklé prevedenie. Z dekorov dreva je obľúbený Dib Sonoma a Wenge. 

Obývacia stena pozostáva z malého možstva samostatných časti, zvyčajne 3-4 skrinky a závesná polica. Nevýhodou obývacej steny je, že jednotlivé komponenty nábytku si môžete dokúpiť. Obývaciu stenu tvoria zvyčajne vitrína, RTV skrinka, závesná polica či komoda.

Vitrínu si môžete zavesiť na stenu, alebo môže byť položená ne zemi. Obľúbené sú vitríny s presklenými dvierkami či LED osvetlením. RTV skrinka je nízka skrinka vhodná pod televíziu. Televízor buď položte na RTV skrinku alebo ju zaveste na stenu nad skrinku. RTV skrinka má praktický úložný priestor, zvyčajne vo zásuvkách. Niektoré však majú aj otvorené police či odkladací priestor zatvorený dvierkami. Závesná polica má jednoduchý dizajn. Slúži na uloženie kníh, či vyloženie fotografií. Alebo si na policu uložte dekoračné predmety a zútulnite si svoju obývačku. 

Niektoré typy obývacích stien zahŕňajú aj komodu. Komoda Vám poskytne dodatočný úložný priestor v obývačke. Komody môžu byť zásuvkové alebo s dvierkami.