V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Obývacie steny

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie steny. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena Alva

Obývacia stena v 2 moderných farebných prevedeniach. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim moderným dizajnom.
€239,00

Obývacia stena ASOLE

Obývacia stena so 4 samostatnými komponentmi dostupná vo farebnej kombinácii dub sonoma + biela.
€159,00

Obývacia stena BERNO

Jednoduchá obývacia stena v 4 farebných prevedeniach. Obývacia stena Vám poskytne dostatok úložného priestoru.
€135,00

Obývacia stena Dallas

Moderná obývacia stena DALLAS pozostáva iba z 2 komponentov, preto je vhodná do menších bytov a pre ľudí, ktorí majú radi minimalistický štýl. Dostupné sú 2 farebné kombinácie.
€244,00

Obývacia stena Dallas B + biokrb

Moderná obývacia stena DALLAS pozostavajúca z 2 komponentov, a ktorej súčasťou je aj biokrb. Dostupná je v 2 farebných prevedeniach.
€435,00

Obývacia stena Dark + LED

Moderná závesná obývacia stena vhodná pre milovníkov tmavého nábytku. Súčasťou steny je aj LED osvetlenie.
€773,00

Obývacia stena FRONTAL 1 + LED

Obývacia stena so 4 samostatnými komponentmi dostupná v bielej farbe alebo vo farbe dub sonoma doplnená o LED osvetlenie s modrým podfarbením.
€239,00

Obývacia stena GENTA

Obývacia stena so 4 samostatnými komponentmi dostupná v 3 farebných kombináciách.
€196,00

Obývacia stena HUGO

Klasická obývacia stena v 2 farebných prevedeniach. Obývacia stena HUGO Vám poskytne dostatok úložného priestoru.
€205,00

Obývacia stena Jet

Obývacia stena JET je moderná obývacia stena s krásnou kombináciou farieb borovica andersen a dub craft zlatý.
€205,00

Obývacia stena JOHN

Kvalitná obývacia stena v škandinávskom štýle. Sektorový systém pozostáva z 5 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna. Konferenčný stolík je účasťou obývacej steny.
€524,00
€514,00
-1%

Obývacia stena Manhattan (WTS MH)

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplneným o kombináciu dekoru dub wotan v kombinácii s čiernym vysokým leskom. Vitríny sú doplnené o hliníkové rámy.
€940,00

Obývačka je miesto kde trávite značnú časť času. Je to miesto kde relaxujete, ale rovnako sa aj zabávate s priateľmi. V obývacej izbe prijímate návštevy a je teda akousi vizitkou majiteľa. Zariadeniu obývačky by ste teda mali venovať pozornosť. Je známou vecou, že domov dotvárajú maličkosti a doplnky. Doplnky však musia byť v celkovej harmónií so základným nábytkom ako je obývacia stena.

Obývacia stena je jednoduchým riešením pre zariadenie Vašej obývačky. Obývacia stena pozostáva zo samostatných komponentov, no zároveň vytvára jeden celok. Nábytok je v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. Dnes sa veľkej obľube teší čierno-biela kombinácia a lesklé prevedenie. Z dekorov dreva je obľúbený Dib Sonoma a Wenge. 

Obývacia stena pozostáva z malého možstva samostatných časti, zvyčajne 3-4 skrinky a závesná polica. Nevýhodou obývacej steny je, že jednotlivé komponenty nábytku si môžete dokúpiť. Obývaciu stenu tvoria zvyčajne vitrína, RTV skrinka, závesná polica či komoda.

Vitrínu si môžete zavesiť na stenu, alebo môže byť položená ne zemi. Obľúbené sú vitríny s presklenými dvierkami či LED osvetlením. RTV skrinka je nízka skrinka vhodná pod televíziu. Televízor buď položte na RTV skrinku alebo ju zaveste na stenu nad skrinku. RTV skrinka má praktický úložný priestor, zvyčajne vo zásuvkách. Niektoré však majú aj otvorené police či odkladací priestor zatvorený dvierkami. Závesná polica má jednoduchý dizajn. Slúži na uloženie kníh, či vyloženie fotografií. Alebo si na policu uložte dekoračné predmety a zútulnite si svoju obývačku. 

Niektoré typy obývacích stien zahŕňajú aj komodu. Komoda Vám poskytne dodatočný úložný priestor v obývačke. Komody môžu byť zásuvkové alebo s dvierkami.