Moderné obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Klara + LED

Obývacia stena Klara je moderná a elegantná obývacia stena, ktorá patrí medzi jedne z obľúbených obývacích stien. Dizajn obývacej steny je doplnený LED osvetlením. Stena je dostupná v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, závesná skrinka, závesná vitrína a závesné police.
€229,00

Obývacia stena Salsa

Moderná obývacia stena v troch zaujímavých farebných prevedeniach. Súčasťou obývacej steny je komoda, závesná skrinka, polica a RTV skrinka. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€155,00

Obývacia stena Samba I

Obývacia stena Samba I je moderná a dizajnová obývacia stena, ktorá patrí medzi jedne z obľúbených obývacích stien. Dizajn je naviac podporený zaujímavými farebnými kombináciami. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, skriňa s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€223,00

Obývacia stena Samba II

Obývacia stena Samba II má moderný dizajn, ktorý je naviac podporený zaujímavými farebnými kombináciami. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, komoda s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€189,00

Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena Silk zaujme svojim moderným dizajnom. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€369,00

Obývacia stena Tango

Moderná obývacia stena Tango sa vyrába v 3 zaujímavých farebných prevedeniach. Tango pozostáva z RTV skrinky, police, závesnej skrinky a komody. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€169,00

Obývacia stena Wall Unit - lesk

Obývacia stena Wall Unit - lesk je moderná obývacia stena matná. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€220,00

Obývacia stena Wall Unit - mat

Obývacia stena Wall Unit - mat je moderná obývacia stena matná. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.
€208,00

Obývacia stena REA DENISA UP Č.1

REA DENISA UP zostava č.1 je sektorový obývačkový systém. Jej celková dĺžka je 3 metre. Moderná obývacia zostava sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich predstáv a priestorových možností. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€369,00
€309,00
-16%

Obývacia stena Axel

Obývacia stena Axel je kvalitná jednoduchá obývacia stena. Axel má moderný dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€222,00

Obývacia stena Aleppo (24 DTW AL) + LED

Priestranná kvalitná moderná obývacia stena Aleppo pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení dub truffel v kombinácii s bielym leskom. Obývacia stena je dodávaná s LED osvetlením.
€403,00

Obývacia stena Asti

Obývacia stena Asti je kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov. Asti má moderný dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€289,00