Obývacie steny s LED/RGB osvetlením

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Salsa

Moderná obývacia stena v dvoch zaujímavých farebných prevedeniach. Súčasťou obývacej steny je komoda, závesná skrinka, polica a RTV skrinka. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€169,00

Obývacia stena Samba I

Obývacia stena Samba I je moderná a dizajnová obývacia stena, ktorá patrí medzi jedne z obľúbených obývacích stien. Dizajn je naviac podporený zaujímavými farebnými kombináciami. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, skriňa s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€223,00

Obývacia stena Samba II

Obývacia stena Samba II má moderný dizajn, ktorý je naviac podporený zaujímavými farebnými kombináciami. Súčasťou zostavy je RTV skrinka, komoda s otvorenými poličkami, závesná vitrína a závesná polica.
€189,00

Obývacia stena Quill + LED

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplnená o LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná v kombinácii dekoru dreva Dub Sterling a bieleho lesku.
€472,00

Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena Silk zaujme svojim moderným dizajnom. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€396,00

Obývacia stena Tango

Moderná obývacia stena Tango sa vyrába v 3 zaujímavých farebných prevedeniach. Tango pozostáva z RTV skrinky, police, závesnej skrinky a komody. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€185,00

Obývacia stena Aleppo (24 DTW AL) + LED

Priestranná kvalitná moderná obývacia stena Aleppo pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení dub truffel v kombinácii s bielym leskom. Obývacia stena je dodávaná s LED osvetlením.
€432,00

Obývacia stena Asti BL01

Obývacia stena Asti je kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov. Asti má moderný dizajn a je dostupná v čierno-bielej kominácii.
€319,00

Obývacia stena Bellano LUX

Obývacia stena Bellano LUX je moderná kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 samostatných komponentov, ktoré si môžete umiestniť podľa Vašich predstáv a potrieb. Jej jednoduché línie a moderný dizajn prinesú do Vašej obývačky nielen modernosť ale aj vzdušnosť. Možnosť dokúpenia LED osvetlenia.
€305,00

Obývacia stena Blues

Blues je jednoduchá moderná obývacia stena menších rozmerov. Obývacia stena je dostupná v 3 farebných prevedeniach a ponúka možnosť doobjednať komodu či LED osvetlenie.
€149,00

Obývacia stena Dorade I + LED

Obývacia stena Dorade I je priestranná obývacia stena s množstvom úložného a odkladacieho priestoru, ktorá určite zaujme svojim dizajnom. Je vyrobená z kvalitných materiálov s precíznym spracovaním. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€622,00

Obývacia stena Dorade II + LED

Obývacia stena Dorade II je priestranná obývacia stena s množstvom úložného a odkladacieho priestoru, ktorá určite zaujme svojim dizajnom. Je vyrobená z kvalitných materiálov s precíznym spracovaním. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€659,00