V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sektorové obývacie izby

Usporiadať podľa:

LAMELO - sektorový systém

Moderný sektorový systém LAMELO prinesie do obývačky výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu v prednej časti nábytku, dodávava systému jedinečný dizajn.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR je sektorový systém v nadčasovom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

OSLO - sektorový systém

OSLO je kvalitný sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku. Sektor Oslo je výnimočný svojím kontrasným prevedením dubu Riva a krásnej jemnej bielej lesklej.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa v 2 farebných prevedeniach. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

MEGA sektorový systém

Variabilný nadčastový sektorový nábytok Mega dostupný v 2 farebných prevedeniach. Tento sektorový systém má viacero samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 3 moderných dekoroch dreva.

ROMERO - sektorový obývačkový systém

Moderný a univerzálny sektorový systém ROMERO.

Sektorové obývacie izby sú charakteristické svojou variabilitou. Pozostávajú z množstva samostatných komponentov. Vy si vyberiete komodu, vitrínu, police. Potrebujete RTV skrinku alebo sa Vám radšej hodí ďalšia komoda?

Vďaka sektorovej obývacej izbe si zariadite obývačku podľa Vašich predstáv a samozrejme priestorových možností. Jednotlivé komponenty môžete kedykoľvek presúvať, prípadne si dokúpiť ďalšie. 

Súčasťou sektoru do obývačky je zvyčajne komoda, RTV skrinka, vitrína a konferenčný stolík. Komoda môže byť zásuvková alebo s dvierkami. Vy si vyberte, aký úložný priestor Vám najviac vyhovuje. Vitrína je vhodná na uloženie pohárov, či aperitívu a slaného pohostenia pre návštevy.