Sektorové obývacie izby

Usporiadať podľa:

LAMELO - sektorový systém

Moderný sektorový systém LAMELO prinesie do obývačky výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu v prednej časti nábytku, dodávava systému jedinečný dizajn.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR je sektorový systém v nadčasovom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

OSLO - sektorový systém

OSLO je kvalitný sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku. Sektor Oslo je výnimočný svojím kontrasným prevedením dubu Riva a krásnej jemnej bielej lesklej.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

INEZ plus - sektorový systém

INEZ plus-Sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka variabilite nábytku si pomocou tohto sektorového systému môžete zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, študentskú izbu alebo kanceláriu. Farebné prevedenie jaseňa navodí príjemnú atmosféru.

MEGA sektorový systém

Variabilný nadčastový sektorový nábytok Mega dostupný v 2 farebných prevedeniach. Tento sektorový systém má viacero samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 3 moderných dekoroch dreva.

Sektorové obývacie izby sú charakteristické svojou variabilitou. Pozostávajú z množstva samostatných komponentov. Vy si vyberiete komodu, vitrínu, police. Potrebujete RTV skrinku alebo sa Vám radšej hodí ďalšia komoda?

Vďaka sektorovej obývacej izbe si zariadite obývačku podľa Vašich predstáv a samozrejme priestorových možností. Jednotlivé komponenty môžete kedykoľvek presúvať, prípadne si dokúpiť ďalšie. 

Súčasťou sektoru do obývačky je zvyčajne komoda, RTV skrinka, vitrína a konferenčný stolík. Komoda môže byť zásuvková alebo s dvierkami. Vy si vyberte, aký úložný priestor Vám najviac vyhovuje. Vitrína je vhodná na uloženie pohárov, či aperitívu a slaného pohostenia pre návštevy.