Sektorové obývacie izby

Usporiadať podľa:

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

ZONDA - sektorový systém

ZONDA je moderný sektorový systém. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodný do obývacej izby, študentskej izby, ale aj do modernej kancelárie. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa vo farebnom prevedení sivá + biely lesk.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie Dub Miláno/krém vytvorí pocit luxusu a elegancie.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa až v 8 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

WENECJA -Sektorový systém

WENECJA - Sektorový systém v jednoduchom, ale modernom dizajne s čistými líniami. Sektor obsahuje 9 komponentov v 2 farebných prevedeniach.

CALDO - sektorový systém

Sektorový systém CALDO je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva zo 16 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém CALDO je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

CARMELO- sektorový obývačkový,spálňový a jedálenský systém

Moderný a univerzálny sektorový systém CARMELO vhodný pre zariadenie obývecej izby, jedálne, spálne, alebo pracovňe.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

GLAMOUR - sektorový systém

GLAMOUR je sektorový systém v modernom dizajne. Sektorový systém GLAMOUR pozostáva z veľkého množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť nielen obývačku ale aj jedáleň podľa Vašich predstáv. GLAMOUR Vás zaujme moderným nadčasovým dizajnom vo farebnom prevedení dub sonoma a možnosťou dokúpenia LED osvetlenia.

Sektorové obývacie izby sú charakteristické svojou variabilitou. Pozostávajú z množstva samostatných komponentov. Vy si vyberiete komodu, vitrínu, police. Potrebujete RTV skrinku alebo sa Vám radšej hodí ďalšia komoda?

Vďaka sektorovej obývacej izbe si zariadite obývačku podľa Vašich predstáv a samozrejme priestorových možností. Jednotlivé komponenty môžete kedykoľvek presúvať, prípadne si dokúpiť ďalšie. 

Súčasťou sektoru do obývačky je zvyčajne komoda, RTV skrinka, vitrína a konferenčný stolík. Komoda môže byť zásuvková alebo s dvierkami. Vy si vyberte, aký úložný priestor Vám najviac vyhovuje. Vitrína je vhodná na uloženie pohárov, či aperitívu a slaného pohostenia pre návštevy.