Sektorové obývacie izby

Usporiadať podľa:

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

BELVEDER - sektorový systém

Sektorový systém BELVEDER je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva z 10 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém BELVEDER je dostupný vo farebnom prevedení dub stirling a je doplnený detailami s dizajnom kôry. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

INEZ plus - sektorový systém

INEZ plus-Sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka variabilite nábytku si pomocou tohto sektorového systému môžete zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, študentskú izbu alebo kanceláriu. Farebné prevedenie jaseňa navodí príjemnú atmosféru.

KENDO - sektorový systém

KENDO je moderný sektorový systém pre obývacie izby. Pozostáva z 15 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť. Vytvoríte si tak originálnu obývačku. Moderný dizajn nábytku je naviac podporený farebnou kombináciou Gaštan wenge s bielou v lesku.

MEGA sektorový systém

Moderný sektorový nábytok Mega je vhodný pre obývacie izby. Tento sektorový systém nábytku má 9 samostatných prvkov, ktorý si môžete ľubovoľne kombinovať a rozmiestniť.Sektorový nábytok je dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

Sektorové obývacie izby sú charakteristické svojou variabilitou. Pozostávajú z množstva samostatných komponentov. Vy si vyberiete komodu, vitrínu, police. Potrebujete RTV skrinku alebo sa Vám radšej hodí ďalšia komoda?

Vďaka sektorovej obývacej izbe si zariadite obývačku podľa Vašich predstáv a samozrejme priestorových možností. Jednotlivé komponenty môžete kedykoľvek presúvať, prípadne si dokúpiť ďalšie. 

Súčasťou sektoru do obývačky je zvyčajne komoda, RTV skrinka, vitrína a konferenčný stolík. Komoda môže byť zásuvková alebo s dvierkami. Vy si vyberte, aký úložný priestor Vám najviac vyhovuje. Vitrína je vhodná na uloženie pohárov, či aperitívu a slaného pohostenia pre návštevy.