Komplet závesné obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Comet I + LED

Obývacia stena Comet I sa vďaka svojmu dizajnu radí medzi moderné nadčasové a zároveň kvalitné obývacie steny. Comet I zaujme aj bezúchytkovým systémom otvárania dvierok PUSH-CLICK. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€590,00

Obývacia stena Comet II + LED

Obývacia stena Comet II sa vďaka svojmu dizajnu radí medzi moderné nadčasové a zároveň kvalitné obývacie steny. Comet II zaujme aj bezúchytkovým systémom otvárania dvierok PUSH-CLICK. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€363,00

Obývacia stena Fly A1

Obývacia stena Fly A1 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Obývacia stena je dostupná v 3 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€403,00

Obývacia stena Fly A2 + LED

Obývacia stena Fly A2 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej izby je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€403,00

Obývacia stena Fly A3 + LED

Obývacia stena Fly A3 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej izby je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€403,00

Obývacia stena Fly A4 + LED

Obývacia stena Fly A4 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej izby je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€403,00

Obývacia stena Fly E3 + LED

Obývacia stena Fly E3 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€561,00

Obývacia stena Fly E2 + LED

Obývacia stena Fly E2 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€561,00

Obývacia stena Fly E1 + LED

Obývacia stena Fly E1 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€561,00

Obývacia stena Fly C5 + LED

Obývacia stena Fly C5 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€533,00

Obývacia stena Fly C4 + LED

Obývacia stena Fly C4 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€533,00

Obývacia stena Fly C3 + LED

Obývacia stena Fly C3 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€533,00