Klasické obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Ars

Obývacia stena Ars má jednoduché a čisté línie. Obývacia stena s moderným dizajnom ponúka dostatok úložného priestoru ako aj priestor na dekorácie. Pozostáva zo 7 samostatných častí, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€489,00

Obývacia stena Laura

Priestranná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení Dub Craft zlatý v kombinácii s bielym leskom.
€619,00

Komoda Grenada

Moderná priestranná 1-dverová komoda so 4 zásuvkami. Komoda Grenada ponúka dostatok úložného priestoru.
€139,00

Obývacia stena ATLANTIS NEW + LED

Moderná priestranná obývacia stena Atlantis ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Obývacia stena je inšpirovaná klasickým štýlom v modernom prevedení. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€569,00

Obývacia stena Grenada

Moderná priestranná obývacia stena Grenada ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Grenada má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€665,00

Obývacia stena Modena

Moderná priestranná obývacia stena Modena ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€553,00

Obývacia stena San Remo

Moderná priestranná obývacia stena San Remo ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€599,00

Obývacia stena Mokka II

Obývacia stena Mokka II je moderná kvalitná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€619,00

Obývacia stena Nelly

Obývacia stena Nelly je moderná priestranná obývacia stena s veľkým množstvom okladacieho priestoru. Jej moderný dizajn, zaujímavé úchytky a farebné prevedenie prinesú do Vašej obývačky štýl, modernosť a vzdušnosť.
€555,00

Obývacia stena Paris

Obývacia stena Paris s veľkým množstvom úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€765,00

Obývacia stena FRIDA

Moderná obývacia stena v klasicko-minimalistickom štýle pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Frida je vyhotovená vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou. K obývacej stene je možné dokúpiť LED osvetlenie.
€395,00

Obývacia stena Viva

Viva obývacia stena je moderná kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Viva je vyhotovená vo farebnom prevedení dub craft biely v kombinácii s borovicou čiernou. K obývacej stene je možné dokúpiť RGB alebo LED osvetlenie.
€479,00