Klasické obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Amber

Priestranná kvalitná moderná obývacia stena Amber poskytne Vašej obývačke veľa úložného priestoru. Amber má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€535,00

Obývacia stena Ars

Obývacia stena Ars má jednoduché a čisté línie. Obývacia stena s moderným dizajnom ponúka dostatok úložného priestoru ako aj priestor na dekorácie. Pozostáva zo 7 samostatných častí, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€366,00

Obývacia stena Bergamo II

Moderná priestranná obývacia stena Bergamo II ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED alebo RBG osvetlenie. Bergamo II má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€449,00

Obývacia stena Kamo

Kvalitná moderná dizajnová obývacia zostava Kamo vnesie do Vašej obývačky kúsok originality. Obývacia stena pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€636,00

Obývacia stena Latte

Moderná priestranná obývacia stena Latte ponúka veľké množstvo úložného priestoru a to aj vďaka 2-dverovej vešiakovej skrini. K obývacej stene je možnosť doobjednania LED alebo RGB osvetlenia.
€349,00

Obývacia stena Laura

Priestranná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení Dub Craft zlatý v kombinácii s bielym leskom.
€465,00

Obývacia stena Margaret

Obývacia stena Margaret je moderná kvalitná obývacia stena s množstvom úložného priestoru. Jej zaujímavé moderné farebné prevedenie a zaujímavé úchytky prinesú do Vašej obývačky šmrnc a štýl.
€539,00

Obývacia stena Modena

Moderná priestranná obývacia stena Modena ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€419,00

Obývacia stena Mokka II

Obývacia stena Mokka II je moderná kvalitná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€459,00

Obývacia stena Nelly

Obývacia stena Nelly je moderná priestranná obývacia stena s veľkým množstvom okladacieho priestoru. Jej moderný dizajn, zaujímavé úchytky a farebné prevedenie prinesú do Vašej obývačky štýl, modernosť a vzdušnosť.
€419,00

Obývacia stena Paris

Obývacia stena Paris je priestranná moderná kvalitná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena je vyhotovená v modernom farebnom prevedení dub sonoma.
€439,00

Obývacia stena Paris

Obývacia stena Paris s veľkým množstvom úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€505,00