Klasické obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Ars

Obývacia stena Ars má jednoduché a čisté línie. Obývacia stena s moderným dizajnom ponúka dostatok úložného priestoru ako aj priestor na dekorácie. Pozostáva zo 7 samostatných častí, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€467,00

Obývacia stena Bergamo II

Moderná priestranná obývacia stena Bergamo II ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED alebo RBG osvetlenie. Bergamo II má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€572,00

Obývacia stena Laura

Priestranná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení Dub Craft zlatý v kombinácii s bielym leskom.
€593,00

Obývacia stena ATLANTIS NEW + LED

Moderná priestranná obývacia stena Atlantis ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Obývacia stena je inšpirovaná klasickým štýlom v modernom prevedení. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€439,00

Obývacia stena Grenada

Moderná priestranná obývacia stena Grenada ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€625,00

Obývacia stena Modena

Moderná priestranná obývacia stena Modena ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€545,00

Obývacia stena San Remo

Moderná priestranná obývacia stena San Remo ponúka dostatok úložného priestoru v podobe rôznych komponentov. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€566,00

Obývacia stena Mokka II

Obývacia stena Mokka II je moderná kvalitná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€587,00

Obývacia stena Nelly

Obývacia stena Nelly je moderná priestranná obývacia stena s veľkým množstvom okladacieho priestoru. Jej moderný dizajn, zaujímavé úchytky a farebné prevedenie prinesú do Vašej obývačky štýl, modernosť a vzdušnosť.
€520,00

Obývacia stena Paris

Obývacia stena Paris s veľkým množstvom úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€615,00

Obývacia stena FRIDA

Moderná obývacia stena v klasicko-minimalistickom štýle pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Frida je vyhotovená vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou. K obývacej stene je možné dokúpiť LED osvetlenie.
€377,00

Obývacia stena Viva

Viva obývacia stena je moderná kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Viva je vyhotovená vo farebnom prevedení dub craft biely v kombinácii s borovicou čiernou. K obývacej stene je možné dokúpiť RGB alebo LED osvetlenie.
€436,00