Klasické obývacie steny

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Ars

Obývacia stena Ars má jednoduché a čisté línie. Obývacia stena s moderným dizajnom ponúka dostatok úložného priestoru ako aj priestor na dekorácie. Pozostáva zo 7 samostatných častí, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€376,00

Obývacia stena Kamo

Kvalitná moderná dizajnová obývacia zostava Kamo vnesie do Vašej obývačky kúsok originality. Obývacia stena pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€636,00

Obývacia stena Laura

Priestranná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení Dub Craft zlatý v kombinácii s bielym leskom.
€479,00

Obývacia stena Modena

Moderná priestranná obývacia stena Modena ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Modena má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€429,00

Obývacia stena Mokka II

Obývacia stena Mokka II je moderná kvalitná obývacia stena s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€474,00

Obývacia stena Nelly

Obývacia stena Nelly je moderná priestranná obývacia stena s veľkým množstvom okladacieho priestoru. Jej moderný dizajn, zaujímavé úchytky a farebné prevedenie prinesú do Vašej obývačky štýl, modernosť a vzdušnosť.
€419,00

Obývacia stena Paris

Obývacia stena Paris s veľkým množstvom úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€505,00

Obývacia stena FRIDA

Moderná obývacia stena v minimalistickom dizajne pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Frida je vyhotovená vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou. K obývacej stene je možné dokúpiť LED osvetlenie.
€299,00

Obývacia stena NOVA

Moderná obývacia stena v minimalistickom dizajne ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Nova je vyhotovená vo farebnom prevedení svetlého a tmavého dreva.
€385,00

Obývacia stena Viva

Viva obývacia stena je moderná kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov, ktoré Vám poskytnú veľké množstvo úložného priestoru. Obývacia stena Viva je vyhotovená vo farebnom prevedení dub craft biely v kombinácii s borovicou čiernou. K obývacej stene je možné dokúpiť RGB alebo LED osvetlenie.
€365,00