Obývacie steny

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie steny. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena Manhattan WTS MH

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplneným o kombináciu dekoru dub wotan v kombinácii s čiernym vysokým leskom. Vitríny sú doplnené o hliníkové rámy.
€927,00

Obývacia stena Maze I

Moderná obývacia stena v obľúbenej kombinácií dub wotan + čierny alebo biely mat. Obývacia stena sa svojimi rozmermi hodí do menších bytov.
€219,00

Obývacia stena Maze II

Moderná obývacia stena v obľúbenej kombinácií dub wotan + čierny alebo biely mat. Obývacia stena sa svojimi rozmermi hodí do menších bytov.
€262,00

Obývacia stena Modo + LED

Obývacia stena v modernej kombinácií antracit a dub wotan. Obývacia stena sa svojimi rozmermi hodí do menších bytov.
€267,00

Obývacia stena MONTREAL

Moderná obývacia stena vo vintage štýle s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena sa vyrába vo farebnom prevedení borovica Andersen + desira tmavá.
€445,00

Obývacia stena Quill WRS QL

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplnená o LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná v kombinácii dekoru dreva Dub Sterling a bieleho lesku.
€474,00

Obývacia stena Rise + LED

Moderná obývacia stena v netradičnom farebnom odtieni dub Flagstaff v kombinácií s doplnkami v čiernej farbe. Súčasťou steny je aj LED osvetlenie.
€493,00

Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena Silk zaujme svojim moderným dizajnom. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€444,00

Obývacia stena Silk + LED - SKLADOM

Obývacia stena Silk zaujme svojim moderným dizajnom. SKLADOM v prevedení perla grey + dub wellington.
€444,00
€399,00
-10%

Obývacia stena Sonic + LED

Moderná obývacia stena v obľúbenej bielo-čiernej kombinácií. Obývacia stena SONIC má LED osvetlenie v cene.
€809,00

Obývacia stena Tokyo + LED

Moderná obývacia stena v modernom farebnom odtieni perla grey v kombinácií s drevom dub grafit. Súčasťou steny je aj LED osvetlenie.
€519,00

Obývacia stena Try + LED

Moderná obývacia stena v kombinácií farieb dub wotan a antracit sa stane jedinečným kúskom vo Vašej domácnosti.
€415,00

Obývačka je miesto kde trávite značnú časť času. Je to miesto kde relaxujete, ale rovnako sa aj zabávate s priateľmi. V obývacej izbe prijímate návštevy a je teda akousi vizitkou majiteľa. Zariadeniu obývačky by ste teda mali venovať pozornosť. Je známou vecou, že domov dotvárajú maličkosti a doplnky. Doplnky však musia byť v celkovej harmónií so základným nábytkom ako je obývacia stena.

Obývacia stena je jednoduchým riešením pre zariadenie Vašej obývačky. Obývacia stena pozostáva zo samostatných komponentov, no zároveň vytvára jeden celok. Nábytok je v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. Dnes sa veľkej obľube teší čierno-biela kombinácia a lesklé prevedenie. Z dekorov dreva je obľúbený Dib Sonoma a Wenge. 

Obývacia stena pozostáva z malého možstva samostatných časti, zvyčajne 3-4 skrinky a závesná polica. Nevýhodou obývacej steny je, že jednotlivé komponenty nábytku si môžete dokúpiť. Obývaciu stenu tvoria zvyčajne vitrína, RTV skrinka, závesná polica či komoda.

Vitrínu si môžete zavesiť na stenu, alebo môže byť položená ne zemi. Obľúbené sú vitríny s presklenými dvierkami či LED osvetlením. RTV skrinka je nízka skrinka vhodná pod televíziu. Televízor buď položte na RTV skrinku alebo ju zaveste na stenu nad skrinku. RTV skrinka má praktický úložný priestor, zvyčajne vo zásuvkách. Niektoré však majú aj otvorené police či odkladací priestor zatvorený dvierkami. Závesná polica má jednoduchý dizajn. Slúži na uloženie kníh, či vyloženie fotografií. Alebo si na policu uložte dekoračné predmety a zútulnite si svoju obývačku. 

Niektoré typy obývacích stien zahŕňajú aj komodu. Komoda Vám poskytne dodatočný úložný priestor v obývačke. Komody môžu byť zásuvkové alebo s dvierkami.