Obývacie steny

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie steny. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena MEBLOSCIANKA 3

Moderná obývacia stena inšpirovaná minimalistickým štýlom s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení.
€155,00

Obývacia stena MEBLOSCIANKA 6

Moderná obývacia stena inšpirovaná minimalistickým štýlom s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení.
€309,00

Obývacia stena Napoli

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplneným o kombináciu troch harmonizujúcich dekorov.
€509,00

Obývacia stena NEST

Kvalitná obývacia stena v industriálnom štýle. Obývacia stena pozostáva z 3 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas v kombinácii s čiernou.
€393,00

Obývacia stena NEW + LED

Moderná obývacia stena v klasickom štýle s veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena je dostupná v dekore dub sonoma. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€348,00

Obývacia stena QUILL + LED

Moderná obývacia stena s nadčasovým dizajnom doplnená o LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná v kombinácii dekoru dreva Dub Sterling a bieleho lesku.
€472,00
€445,00
-5%

Obývacia stena SILK + LED

Obývacia stena Silk zaujme svojim moderným dizajnom. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€405,00

Obývacia stena SOFI

Elegantná obývacia stena v minimalistickom štýle. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim moderným dizajnom. Obývacia stena sa vyrába vo farebnom prevedení dub nelson + biely lesk.
€429,00

Obývacia stena VARIO

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub lancelot + biely lesk. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim moderným dizajnom. Obývaciu stenu si viete zmontovať do tvaru L aj I.
€309,00
€289,00
-6%

Obývacia stena BRISTOL

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub wotan a lava hnedá super mat. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€326,00

Obývacia stena ROCO

Moderná a dizajnovo zaujímavá obývacia stena v minimalistickom štýle. Na výber máte z 2 farebných kombinácií.
€125,00

Obývacia stena DULA

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub wotan + antracit. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€196,00

Obývačka je miesto kde trávite značnú časť času. Je to miesto kde relaxujete, ale rovnako sa aj zabávate s priateľmi. V obývacej izbe prijímate návštevy a je teda akousi vizitkou majiteľa. Zariadeniu obývačky by ste teda mali venovať pozornosť. Je známou vecou, že domov dotvárajú maličkosti a doplnky. Doplnky však musia byť v celkovej harmónií so základným nábytkom ako je obývacia stena.

Obývacia stena je jednoduchým riešením pre zariadenie Vašej obývačky. Obývacia stena pozostáva zo samostatných komponentov, no zároveň vytvára jeden celok. Nábytok je v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. Dnes sa veľkej obľube teší čierno-biela kombinácia a lesklé prevedenie. Z dekorov dreva je obľúbený Dib Sonoma a Wenge. 

Obývacia stena pozostáva z malého možstva samostatných časti, zvyčajne 3-4 skrinky a závesná polica. Nevýhodou obývacej steny je, že jednotlivé komponenty nábytku si môžete dokúpiť. Obývaciu stenu tvoria zvyčajne vitrína, RTV skrinka, závesná polica či komoda.

Vitrínu si môžete zavesiť na stenu, alebo môže byť položená ne zemi. Obľúbené sú vitríny s presklenými dvierkami či LED osvetlením. RTV skrinka je nízka skrinka vhodná pod televíziu. Televízor buď položte na RTV skrinku alebo ju zaveste na stenu nad skrinku. RTV skrinka má praktický úložný priestor, zvyčajne vo zásuvkách. Niektoré však majú aj otvorené police či odkladací priestor zatvorený dvierkami. Závesná polica má jednoduchý dizajn. Slúži na uloženie kníh, či vyloženie fotografií. Alebo si na policu uložte dekoračné predmety a zútulnite si svoju obývačku. 

Niektoré typy obývacích stien zahŕňajú aj komodu. Komoda Vám poskytne dodatočný úložný priestor v obývačke. Komody môžu byť zásuvkové alebo s dvierkami.