Obývacie steny

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie steny. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena BRISTOL

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub wotan a lava hnedá super mat. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€399,00

Obývacia stena ROCO

Moderná a dizajnovo zaujímavá obývacia stena v minimalistickom štýle. Na výber máte z 2 farebných kombinácií.
€137,00

Obývacia stena DULA

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub wotan + antracit. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€278,00

Obývacia stena KORFU

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii sivá + san remo. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€499,00

Obývacia stena MIRALDA

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub wotan + biely vysoký lesk. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€589,00

Obývacia stena OTEN

Štýlová obývacia stena v modernej farebnej kombinácii dub arisan + svetlosivá. Obývacia stena Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim štýlovým moderným dizajnom.
€429,00

Obývacia stena Fly A2 + LED

Obývacia stena Fly A2 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej izby je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-CLICK.
€484,00

Obývacia stena Fly A4 + LED

Obývacia stena Fly A4 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej izby je LED osvetlenie, ktoré jej moderný dizajn dokonale podčiarkne. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-UP.
€484,00

Obývacia stena Fly G1 + LED

Obývacia stena Fly G1 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Obývacia stena je doplnená aj LED osvetlením. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-UP.
€326,00

Obývacia stena Fly H2 + LED

Obývacia stena Fly H2 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-UP.
€295,00

Obývacia stena Fly H3 + LED

Obývacia stena Fly H3 patrí medzi moderné obývacie steny vyhotovené z kvalitných materiálov s kvalitným spracovaním. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. Dvierka sa otvárajú systémom PUSH-UP.
€295,00

Obývacia stena Salsa

Moderná obývacia stena v 5 zaujímavých farebných prevedeniach. Súčasťou obývacej steny je komoda, závesná skrinka, polica a RTV skrinka. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie.
€199,00

Obývačka je miesto kde trávite značnú časť času. Je to miesto kde relaxujete, ale rovnako sa aj zabávate s priateľmi. V obývacej izbe prijímate návštevy a je teda akousi vizitkou majiteľa. Zariadeniu obývačky by ste teda mali venovať pozornosť. Je známou vecou, že domov dotvárajú maličkosti a doplnky. Doplnky však musia byť v celkovej harmónií so základným nábytkom ako je obývacia stena.

Obývacia stena je jednoduchým riešením pre zariadenie Vašej obývačky. Obývacia stena pozostáva zo samostatných komponentov, no zároveň vytvára jeden celok. Nábytok je v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. Dnes sa veľkej obľube teší čierno-biela kombinácia a lesklé prevedenie. Z dekorov dreva je obľúbený Dib Sonoma a Wenge. 

Obývacia stena pozostáva z malého možstva samostatných časti, zvyčajne 3-4 skrinky a závesná polica. Nevýhodou obývacej steny je, že jednotlivé komponenty nábytku si môžete dokúpiť. Obývaciu stenu tvoria zvyčajne vitrína, RTV skrinka, závesná polica či komoda.

Vitrínu si môžete zavesiť na stenu, alebo môže byť položená ne zemi. Obľúbené sú vitríny s presklenými dvierkami či LED osvetlením. RTV skrinka je nízka skrinka vhodná pod televíziu. Televízor buď položte na RTV skrinku alebo ju zaveste na stenu nad skrinku. RTV skrinka má praktický úložný priestor, zvyčajne vo zásuvkách. Niektoré však majú aj otvorené police či odkladací priestor zatvorený dvierkami. Závesná polica má jednoduchý dizajn. Slúži na uloženie kníh, či vyloženie fotografií. Alebo si na policu uložte dekoračné predmety a zútulnite si svoju obývačku. 

Niektoré typy obývacích stien zahŕňajú aj komodu. Komoda Vám poskytne dodatočný úložný priestor v obývačke. Komody môžu byť zásuvkové alebo s dvierkami.