Vitríny

Usporiadať podľa:

Vitrína - CARMELO C4-matná

Vysoká vitrína s C4 zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€124,00

Vitrína - VERTO V2

Štvordverová vitrína V2 s jednou zásuvkou zo sektoru VERTO.
€192,00

Vitrína 01 - DESJO

Vitrína 01 je 1-dverová policová vitrína zo sektorového systému DESJO.
€173,00

Vitrína 02 - DESJO

Vitrína 02 je 2-dverová policová vitrína zo sektorového systému DESJO.
€275,00

Vitrína 03 - DESJO

Vitrína 03 je 2-dverová policová, nízka vitrína zo sektorového systému DESJO.
€221,00

Vitrína 16 - MERIS

Vitrína 16 je 1-dverová vitrína s 2 zásuvkami. Má moderný dizajn a je súčasťou zaujímavého sektorového systému MERIS. Možnosť doobjednať LED osvetlenie. Vitrína je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€123,00

Vitrína CALDO 10L/P

Vitrína CALDO 10L/P je kvalitná moderná 1-dverová vitrína s 2 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€237,00

Vitrína CALDO 11L/P

Vitrína CALDO 11L/P je kvalitná moderná 2-dverová vitrína so zásuvkou, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€213,00

Vitrína CALDO 12

Vitrína CALDO 12 je kvalitná moderná 2-dverová policová vitrína so 4 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€394,00

Vitrína CEZ3-CEZAR

Štvordverová vitrína CEZ3 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€147,00

Vitrína CEZ5-CEZAR

Dvojdverová vitrína CEZ5 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€99,00

Vitrína CEZ6-CEZAR

Dvojdverová vitrína CEZ6 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€99,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.