Vitríny

Usporiadať podľa:

MONA vitrína TYP01

Vitrína TYP01 zo sektorového systému MONA je štýlová vysoká 4-dverová vitrína so zásuvkou v rustikálnom štýle. vitrína je priestranná, vďaka čomu budete mať dostatok úložného priestoru. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas / dub sonoma čokoládová. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€169,00

MONS vitrína 1D TYP02

1-dverová policová vitrína 1D TYP02 zo sektorového systému MONS. Vitrína ponúka možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia a taktiež možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€115,00

MONS vitrína 2D TYP01

2-dverová priestranná policová vitrína 2D TYP01 zo sektorového systému MONS. Vitrína ponúka možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€193,00

NIAGARA vitrína 2

Vitrína 2 je kvalitná priestranná 2-dverová vitrína doplnená 2 zásuvkami. Vitrína je súčasťou obývacej steny NIAGARA a je dostupná vo farebnom prevedení dub zlatý / krém.
€125,00

Policová vitrína - ROMERO R2 L/P

Presklenná policová vitrína s troma policami zo sektoru ROMERO.
€108,00

REA DENISA UP vitrína TYP-009

Vitrína s troma zásuvkami typ-009 z obývačkového sektoru REA DENISA UP. Okrem úložného priestoru v 3 zásuvkách môžete využiť aj priestor na otvorených policiach za dvierkami z číreho skla. Vitrína sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€135,00

SAMBA vitrína S4

Dvojdverová závesná vitrína S4 s dvierkami v kombinácii drevo /sklo z obývačkového sektoru SAMBA v 3 farebných prevedeniach.
€63,00

Skrinka IP27-INEZ plus

2-dverová, policová skrinka IP27 zo sektoru INEZ plus. Skrinka je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý / jaseň.
€72,00

SKY vitrína SWT70

2-dverová policová vitrína SWT70 zo sektorového systému SKY. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Ku vitríne je možné doobjednať LED osvetlenie.
€105,00

TONY vitrína TWT80

4-dverová policová vitrína TWT80 je súčasťou sektorového systému TONY s možnosťou dokúpenia LED osvetlenia.
€185,00

Vitrína - CARMELO C4-lesklá

Vysoká vitrína s C4 zo sektoru CARMELO v lesklom prevedení.
€128,00

Vitrína - CARMELO C4-matná

Vysoká vitrína s C4 zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€124,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.