Vitríny

Usporiadať podľa:

Skrinka IP27-INEZ plus

2-dverová, policová skrinka IP27 zo sektoru INEZ plus. Skrinka je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý / jaseň.
€72,00

Vitrína - VERTO V2

Štvordverová vitrína V2 s jednou zásuvkou zo sektoru VERTO.
€199,00

Vitrína CALDO 10L/P

Vitrína CALDO 10L/P je kvalitná moderná 1-dverová vitrína s 2 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€237,00

Vitrína CALDO 11L/P

Vitrína CALDO 11L/P je kvalitná moderná 2-dverová vitrína so zásuvkou, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€213,00

Vitrína CALDO 12

Vitrína CALDO 12 je kvalitná moderná 2-dverová policová vitrína so 4 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Vitrína ponúka možnosť dokúpenia LED osvetlenia a výberu z ľavého alebo pravého prevedenia.
€394,00

Vitrína CEZ3-CEZAR

Štvordverová vitrína CEZ3 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€147,00

Vitrína CEZ5-CEZAR

Dvojdverová vitrína CEZ5 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€99,00

Vitrína CEZ6-CEZAR

Dvojdverová vitrína CEZ6 s možnosťou doobjednania osvetlenia pre hornú presklennú časť zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€99,00

Vitrína F2-FILL

4-dverová vitrína F2 s jednou zásuvkou zo sektoru FILL. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma / grafit lesk. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€148,00

Vitrína závesná - Wenecja 7

Jednodverová závesný vitrína WENECJA 7 zo sektoru WENECJA v 2 farebných prevedeniach. K vitríne je možné doobjednať LED osvetlenie.
€35,00

Závesná vitrína - VERTO V13

Závesná vitrína V13 zo sektoru VERTO.
€75,00

Komoda s barom CALDO 48

Komoda s barom CALDO 48 je kvalitná moderná priestranná 2-dverová komoda so 4 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Komoda je vhodná ako bar alebo príborník. Je dostupná vo farebnom prevedení čerešňa primavera a ponúka možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€364,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.