Vitríny

Usporiadať podľa:

Komoda s vitrínou - CARMELO C1-matná

Kombinovaná 3 dverová komoda s vitrínou C1 s 3 zásuvkami zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€195,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C8-lesklá

Kombinovaná 1 dverová komoda s vitrínou C8 zo sektoru CARMELO v lesklom prevedení.
€98,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C8-matná

Kombinovaná 1 dverová komoda s vitrínou C8 zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€91,00

LINO vitrína LWT114

LINO vitrína LWT114 je 2-dverová vitrína so zaujímavým detailom zo sektorového nábytku LINO.
€152,00

MARKUS vitrína MWT80

Moderná kvalitná 2-dverová policová vitrína MWT80 zo sektorového systému MARKUS. Vitrína je vyhotovená v modernom farebnom prevedení dub sonoma.
€113,00

MARKUS vitrína MWT90

Moderná kvalitná 2-dverová policová vitrína MWT90 zo sektorového systému MARKUS. Vitrína je vyhotovená v modernom farebnom prevedení dub sonoma.
€93,00

MAXIMUS vitrína M11

Vitrína M11 - MAXIMUS je jednodverová policová vitrína s lištou zo sektorového systému MAXIMUS. Vitrína je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€111,00

MAXIMUS vitrína M22

Vitrína M22 - MAXIMUS je dvojdverová policová vitrína zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€189,00

MAXIMUS závesná skrinka M13

Závesná skrinka M13 - MAXIMUS je jednodverová závesná skrinka s výklopnými dvierkami zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€72,00

MAXIMUS závesná vitrína M14

Závesná vitrína M14 - MAXIMUS je jednodverová závesná vitrína s výklopnými dvierkami zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€83,00

MEGA vitrína ME1

4-dverová policová vitrína zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€169,00

MEGA vitrína ME2

4-dverová policová vitrína so 4 zásuvkami zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€219,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.