Vitríny

Usporiadať podľa:

Komoda - ROMERO R7 L/P

Trojdverová komoda s troma zásuvkami a s presklennou časťou zo sektoru ROMERO.
€169,00

Komoda CEZ7-CEZAR

Komoda CEZ7 zo sektorového systému nábytku CEZAR. Poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka dvom skrinkám s dvierkami zo skla a trom praktickým zásuvkám. Nábytok Vás zaujme moderným dizajnom a možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Aby Vaša komoda pôsobila ešte modernejšie a luxusnejšie môžete si doobjednať osvetlenie presklenných častí.
€132,00

MAXIMUS vitrína M11

Vitrína M11 - MAXIMUS je jednodverová policová vitrína s lištou zo sektorového systému MAXIMUS. Vitrína je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€117,00

MAXIMUS vitrína M22

Vitrína M22 - MAXIMUS je dvojdverová policová vitrína zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€199,00

MAXIMUS závesná skrinka M13

Závesná skrinka M13 - MAXIMUS je jednodverová závesná skrinka s výklopnými dvierkami zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€76,00

MAXIMUS závesná vitrína M14

Závesná vitrína M14 - MAXIMUS je jednodverová závesná vitrína s výklopnými dvierkami zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€87,00

MEGA vitrína ME1

4-dverová policová vitrína zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€169,00

MEGA vitrína ME2

4-dverová policová vitrína so 4 zásuvkami zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€219,00

NIAGARA vitrína 2

Vitrína 2 je kvalitná priestranná 2-dverová vitrína doplnená 2 zásuvkami. Vitrína je súčasťou obývacej steny NIAGARA a je dostupná vo farebnom prevedení dub zlatý / krém.
€125,00

Policová vitrína - ROMERO R2 L/P

Presklenná policová vitrína s troma policami zo sektoru ROMERO.
€115,00

REA DENISA UP vitrína TYP-009

Vitrína s troma zásuvkami typ-009 z obývačkového sektoru REA DENISA UP. Okrem úložného priestoru v 3 zásuvkách môžete využiť aj priestor na otvorených policiach za dvierkami z číreho skla. Vitrína sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€135,00

SAMBA vitrína S4

Dvojdverová závesná vitrína S4 s dvierkami v kombinácii drevo /sklo z obývačkového sektoru SAMBA v 3 farebných prevedeniach.
€63,00

Vitrína je jednou z najbežnejších súčastí obývacej izby. Zvykne byť súčasťou obývacej steny alebo sektorového nábytku do obývačky. Vitrína Vám poskytne praktický a zároveň dizajnový úložný priestor. Má police, ale aj zásuvky či úložný priestor zatvorený dvierkami. Aj v našej ponuke nájdete rôzne typy vitrín. Vyberte si podľa seba, podľa toho aký úložný priestor potrebujete. Chcete mať v obývačke vyložené poháre či iné cennosti tak aby ich každá návšteva videla? Alebo skôr potrebujete priestor kde budete môcť rýchlo ,,ukryť" neporiadok keď príde nečakaná návšteva.

Moderná vitrína do obývačky má presklené dvierka, Vaše cennosti tak budete mať vždy na očiach. Moderné trendy v zariaďovaní obývačky prinášajú vitríny s LED osvetlením. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, odporúčame Vám kúpiť si vitrínu, ktorá sa dá zavesiť na stenu. Obývacia izba tak bude pôsobiť vzdušne a nezapratane.