Nízke vitríny

Usporiadať podľa:

MONSUN vitrína MN4

Policová vitrína s LED osvetlením zo sektorového systému Monsun dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€398,00

MONSUN vitrína MN5

Nízka vitrína s LED osvetlením zo sektorového systému Monsun dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€415,00

OCEANIK vitrína OCE 09

OCEANIK vitrína OCE 09 je moderná vitrína zo sektorového systému OCEANIK. Vitrína je 3-dverová a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Vyrába sa v 3 dekoroch dreva.
€240,00

OCEANIK vitrína OCE 10

OCEANIK vitrína OCE 10 je moderná vitrína zo sektorového systému OCEANIK. Vitrína je 3-dverová a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Vyrába sa v 3 dekoroch dreva.
€240,00

OCEANIK vitrína OCE 23

OCEANIK vitrína OCE 23 je moderná vitrína zo sektorového systému OCEANIK. Vitrína má rozdelený úložný priestor. Je 3-dverová a má 3 samostatné zásuvky. Vyrába sa v 3 dekoroch dreva.
€379,00

Vitrína DESJO 03

Vitrína 03 je 2-dverová policová, nízka vitrína zo sektorového systému DESJO.
€257,00

CEZAR vitrína CEZ7

Vitrína CEZ7 zo sektorového systému nábytku CEZAR. Poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka dvom skrinkám s dvierkami zo skla a trom praktickým zásuvkám. Nábytok Vás zaujme moderným dizajnom a možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Aby Vaša vitrína pôsobila ešte modernejšie a luxusnejšie môžete si doobjednať osvetlenie presklenných častí.
€179,00

FILL Vitrína F2

4-dverová vitrína F2 s jednou zásuvkou zo sektoru FILL. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma / grafit lesk. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€202,00

Vitrína ARES AS5

Vitrína ARES AS5 je priestranná 3-dverová vitrína s LED osvetlením z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Vitrína disponuje systémom tichého uzatvárania. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€183,00

Vitrína ARES AS7

Vitrína ARES AS7 je priestranná 4-dverová vitrína s LED osvetlením z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Vitrína disponuje systémom tichého uzatvárania. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€235,00

Komoda / vitrína ALVA

Kombinovaná komoda / vitrína v 2 moderných farebných prevedeniach. Komoda Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim moderným dizajnom. Možnosť doojednať LED osvetlenie.
€169,00

Vitrína JOHN 04

2-dverová vitrína inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€137,00