RSS

Blog príspevky z '2016' 'jún'

Kam uložiť návštevu?

Kam respektíve načo uložiť návštevu? Určite ste si aj Vy už aspoň raz položili túto otázku. Práve v tomto letnom období je to veľmi aktuálna téma. Možno k Vám príde rodina na pár dní, alebo ostanú u Vás na noc po grilovačke. Alebo k Vám prídu na prázdniny vnúčatá, či budú chcieť u Vás prespať kamaráti Vašich detí. Potrebujete teda zabezpečiť miesto na spanie.
Nemusíte však hneď nakupovať postele, ktoré v prípade, že ich nebudete potrebovať, nemáte kde uskladniť. V našom dnešnom príspevku Vám ponúkneme pár možností ako vytvoriť skrytý priestor na spanie.

Rozkladacie sedacie súpravy

Rozkladacie sedacie súpravy sú veľmi praktické. Počas bežných dní ju môžete využívať na posedenie a oddych. Môžete ju používať ako klasickú sedačku. V prípade nečakanej návštevy ju jednoducho rozložíte a vytvoríte tak lôžko aj pre dve osoby. Väčšina sedacích súprav má úložný priestor. Pri ,,posteli" tak hneď môžete uložiť periny, vankúše a deky. 

 

  

 

V našej kategórií sedacie súpravy nájdete viacúčelovú posteľ BARI.  Posteľ je od slovenského výrobcu. Má praktický úložný priestor a jej farebné prevedenie si môžete vybrať sami z bohatého vzorkovníka. Posteľ BARI Vám poslúži ako rohová sedacia súprava. Jednoduchým rozložením však vzniknú dve plnohodnotné lôžka alebo ich spojením, manželská posteľ. 

 

Rozkladacie pohovky

Pohovka je obdoba sedacej súpravy. Má ale menšie rozmery. Je veľmi praktická do študentských izieb či na chalupy a chaty. Po rozložení tak jednoducho vytvoríte priestor na spanie. Mnohé pohovky sú vyrobené dokonca na každodenné spanie.

 

  

Rozkladacie kreslá

V súčasnosti sú veľmi obľúbené rozkladacie kreslá. Rovnako ako pohovky, aj kreslá vďaka svojím malým rozmerom nájdu svoje využitie v detských či študentských izbách. Môžete ich využiť na príležitostné spanie na chate či chalupe.

    

 

 

   

Rozkladacie taburetky

Novinkou v našej ponuke sú rozkladacie taburetky. Áno, aj z malej taburetky jednoducho vytvoríte lôžko. 

 

Postele s výsuvným lôžkom

Praktickým riešením môže byť posteľ s výsuvným lôžkom. V izbe tak budete mať jednolôžkovú posteľ. Po vysunutí jej spodnej časti Vám vznikne druhé plnohodnotné lôžko

 

Posteľ do detskej izby TOMEK Biela