Manželské postele

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€285,00

Manželská posteľ PRIMA

PRIMA je moderná manželská posteľ vo vysokej kvalite. Je celočalúnená v zaujímavej kombinácií ekokože a látky. Sendvičový matrac tvorený z 3 druhov pien Vám poskytne maximálne pohodlie.
€390,00

Posteľ 08 - MILO

Posteľ 08 je moderná posteľ s 2 výsuvnými nočnými stolíkmi a 2 zásuvkami pod posteľou. Posteľ je súčasťou moderného sektorového systému MILO.
€188,00

Manželská posteľ Tivoli + 2x rošt

Kvalitná manželská posteľ TIVOLI je navrhnutá kombináciou dvoch hrúbok materiálu. Posteľ Vám poskytne veľký úložný priestor, ktorý je tiež výhodou tejto postele. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení. Súčasťou postele sú aj rošty.
€549,00

VERA manželská posteľ + 2x nočný stolík

Manželská posteľ VERA je kvalitná moderná priestranná posteľ s 2 nočnými stolíkmi zo spálňového kompletu VERA. Manželská posteľ má jednoduchý moderný dizajn s možnosťou výberu zo 6 farebných prevedení.
€164,00

ALEX manželská posteľ AX31

Moderná manželská posteľ AX31 je súčasťou spálňového kompletu ALEX. Manželská posteľ má jednoduchý elegantný a moderný dizajn s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€88,00

DEVON NEW manželská posteľ

Manželská posteľ zo spálňového kompletu DEVON NEW je kvalitná moderná priestranná posteľ. Manželská posteľ je dostupná v modernom farebnom prevedení biela v kombinácii s čiernym sklom.
€137,00

Dvojlôžková posteľ REA OXANA UP 160

Posteľ REA OXANA UP 160 je dvojlôžková posteľ s úložným priestorom a roštom. Zaujme Vás moderný dizajn, ktorý je naviac podporený 8 zaujímavými dekormi, v ktorých sa posteľ vyrába. Posteľ je od kvalitného SLOVENSKÉHO výrobcu.
€347,00

FAMILIA manželská posteľ FM31

Manželská posteľ FM31 je posteľ s moderným dizajnom zo spálňového kompletu FAMILIA. Posteľ Vás určite zaujme nielen svojim dizajnom ale aj úložným priestorom. Posteľ je dodávaná s roštom bez matraca.
-4%
€230,00 €219,00

LATTE manželská posteľ LTT31 - borovica čierna

Manželská posteľ LTT31 s moderným dizajnom a zásuvkou. Posteľ je súčasťou moderného spálňového kompletu LATTE - borovica čierna.
€182,00

LATTE manželská posteľ LTT31 - trufel

Manželská posteľ LTT31 je kvalitná posteľ s moderným elegantným dizajnom a zásuvkou. Posteľ je súčasťou moderného spálňového kompletu LATTE - trufel.
€169,00

LUCCA manželská posteľ LC31

Moderná kvalitná manželská posteľ LC31 je dostupná vo farebnom prevedení biely mat / čierny lesk. Posteľ je súčasťou spálňového kompletu LUCCA.
€99,00

Kategória manželské postele ponúka širokú ponuku postelí či už drevených alebo čalúnených.

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.