Kuchyne

Usporiadať podľa:

Kuchynská linka BIANKA

Kuchynská linka BIANKA je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka CHAMONIX

Kuchynská linka CHAMONIX je moderná kuchynská linka. Je dodávaná s pracovnou doskou 28 mm. K linke si môžete doobjednať drez. CHAMONIX je sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si teda môžete vyskladať aj sami, podľa Vašich priestorových možností.
-25%
€369,00 €275,00

Kuchynská linka DOMINIKA

Kuchynská linka DOMINIKA je jednoduchá, ale moderná kuchynská linka. Korpus linky je v bielej farbe. Dvierka sú v zaujímavej farbe klon. Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka EKO-AKACJA

Kuchynská linka EKO-AKACJA je moderná sektorová kuchynská linka. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka má moderný dizajn a zaujímavé farebné prevedenie.

Kuchynská linka EMA 240

EMA 240 je moderná kuchynská linka od slovenského výrobcu. Súčasťou kuchynskej zostavy je pracovná doska. Sami si vyberte farebné prevedenie korpusu skriniek a dvierok.
€482,00

Kuchynská linka EUROLINE MINI 210

Kuchynská linka EUROLINE MINI 210 je moderná kuchynská linka. Je produktom slovenského výrobcu. Vyrába sa v 9 farebných prevedeniach.
€184,00

Kuchynská linka EUROLINE MINI PLUS 210

Kuchynská linka EUROLINE MINI PLUS 210 je moderná kuchynská linka. Je produktom slovenského výrobcu. Vyrába sa v 9 farebných prevedeniach.
€218,00

Kuchynská linka GREY

Kuchynská linka GREY je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka INGA 240

Kuchynská linka INGA 240 je moderná lesklá kuchynská zostava. Je produktom slovenského výrobcu. Môžete si vybrať zo 7 farebných prevedení dvierok a kombinovať ich s korpusom v jednom z 2 farebných prevedení.
€549,00

Kuchynská linka KARMEN

Kuchynská linka KARMEN je moderná kuchynská linka vo vysokom krémovom lesku. KARMEN je sektorová linka, jednotlivé skrinky si tak môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb. Túto linku môžete kombinovať s kuchynskou linkou GREY alebo ROSE.

Kuchynská linka KORA

Kuchynská linka KORA je sektorová kuchynská linka v tradičnom dizajne. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb a priestorových možností. Štýlový dizajn linky je vhodne doplnený farebným prevedením Jelša.

Kuchynská linka LAURA PLUS 240

Kuchynská linka LAURA PLUS 240 je moderná lesklá kuchynská zostava. Je produktom slovenského výrobcu. Môžete si vybrať zo 7 farebných prevedení dvierok a kombinovať ich s korpusom v jednom z 2 farebných prevedení.
€593,00

VYBERÁME KUCHYŇU

Jedlo je pre človeka dôležité . Prisudzuje sa mu taká váha aj z toho dôvodu , že ľudia majú potrebu sa pri spoločnom jedle stretávať s rodinou a priateľmi . Práve preto tvorí kuchyňa pomyselné centrum domácnosti . Aj keď sa v nej práve nevarí, je dôležitou súčasťou domova .
Pri výbere kuchyne alebo jej častí je potrebné si uvedomiť , že v poslednej dobe prešla jej úloha radom zmien . Kuchyňa predtým fungovala iba ako prípravovňa jedla , zatiaľ čo samotné stolovanie sa odohrávalo vedľa v jedálni . Ako priestor bola od zvyšku domácnosti oddelená , a preto bol dôraz kladený predovšetkým na jej funkciu a praktickosť , ktorú ocenili len jej používatelia .
V súčasnosti plní kuchyňa v rade domácností tiež úlohu spoločenskú , reprezentatívne a často funguje aj ako hlavná  komunikačná zóna . Veľa dizajnérov prepojuje v interiéri kuchyňu s jedálňou alebo s inými miestnosťami . Otvorili ju do priestoru a vďaka tomu sa stala moderným miestom pre stretávanie ľudí a ich komunikáciu . Vďaka týmto zmenám začali ľudia tráviť viac času v kuchyni , priestore predtým určenom len pani domu .

Nezabudnite tiež , že štýl a vybavenosť novej domácnosti sa často posudzuje práve podľa kuchyne . Nezriedka sa stáva , že aj návštevám sa najprv ukazuje kuchyňa a až po nej zvyšok interiéru .
Z toho vyplýva jediné . Ak chcete , aby Vám kuchyňa vždy dobre slúžila , nemali by ste sa pri jej výbere príliš obmedzovať . Vieme , že zákazníkom NONSTOP-NÁBYTKU na kvalite kuchynského vybavenia záleží . Preto im ponúkame len ten sortiment , o ktorom sme presvedčení , že splní ich nároky .
S ohľadom na to , že sa zmenil vkus a ľudia stále častejšie vyžadujú originálne kusy a riešenia na mieru. U nás  NONSTOP-NÁBYTKU nájdete - klasické blokové kuchynskej linky za zvýhodnené ceny aj variabilné sektorové kuchyne ,ktoré si dokážete vyskladať podľa svojich požiadaviek a potrieb.