Sektorové kuchyne

Usporiadať podľa:

Kuchynská linka BIANKA

Kuchynská linka BIANKA je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka CHAMONIX

Kuchynská linka CHAMONIX je moderná kuchynská linka. Je dodávaná s pracovnou doskou 28 mm. K linke si môžete doobjednať drez. CHAMONIX je sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si teda môžete vyskladať aj sami, podľa Vašich priestorových možností.
-25%
€369,00 €275,00

Kuchynská linka DOMINIKA

Kuchynská linka DOMINIKA je jednoduchá, ale moderná kuchynská linka. Korpus linky je v bielej farbe. Dvierka sú v zaujímavej farbe klon. Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka EKO-AKACJA

Kuchynská linka EKO-AKACJA je moderná sektorová kuchynská linka. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka má moderný dizajn a zaujímavé farebné prevedenie.

Kuchynská linka GREY

Kuchynská linka GREY je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka KARMEN

Kuchynská linka KARMEN je moderná kuchynská linka vo vysokom krémovom lesku. KARMEN je sektorová linka, jednotlivé skrinky si tak môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb. Túto linku môžete kombinovať s kuchynskou linkou BIANKA, GREY alebo ROSE.

Kuchynská linka KORA

Kuchynská linka KORA je sektorová kuchynská linka v tradičnom dizajne. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb a priestorových možností. Štýlový dizajn linky je vhodne doplnený farebným prevedením Jelša.

Kuchynská linka REA ALFA UP

Sektorová kuchynská linka REA ALFA UP je modernou kuchynskou zostavou. Nadčasový dizajn je doplnený kovovými nožičkami v prednej časti a kovovými úchytkami. Vybrať si môžete až zo 7 zaujímavých dezénov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Kuchynská linka ROSE

Kuchynská linka ROSE je moderná kuchynská linka vo vysokom červenom lesku. Tento dizajn je naviac doplnený šedou matnou farbou na korpuse linky. ROSE je sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si môžete vyskladať podľa Vašich priestorových možností. Linka disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná spolu s pracovnou doskou vo farbe Travertín.

Kuchynská linka SONOMA

Kuchynská linka SONOMA je moderná sektorová kuchynská linka. Vyrába sa v modernom farebnom prevedení dub sonoma. Kuchynskú linku si môžete objednať ako celok alebo si môžete jednotlivé skrinky vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností.
€359,00

Kuchynská linka WENUS 09

Kuchynská linka WENUS 09 je moderná, sektorová kuchynská linka v bielom farebnom prevedení. Kuchynskú linku si môžete objednať ako celok v uvedených rozmeroch, alebo si môžete jednotlivé skrinky objednať samostatne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.
€395,00

LEX - sektorová kuchynská linka

LEX je sektorová kuchynská linka. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich potrieb a priestorových možností.

Sektorové kuchynské linky tvoria samostatnú kategóriu. Ich obrovskou výhodou je, že ponúkajú veľké množstvo rôznych skriniek, či už ide o klasické skrinky, rohové skrinky, skrinky na vstavané spotrebiče ako napríklad skrinka na vstavanú umývačku riadu, mikrovlnku, teplovzdušnú rúru, ako aj skrinky klasické, úzke, potravinové ale aj ukončovacie skrinky a regály.

Kuchynskú linku si tak môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a prispôsobiť ju Vašim potrebám rovnako ako aj priestorovým možnostiam.