Nočné stolíky

Usporiadať podľa:

BUTTERFLY nočný stolík NR9

Nočný stolík NR9 je kvalitný nočný stolík so skrinkou a zásuvkou. Stolík má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Nočný stolík NR9 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€34,00

DEVON NEW nočný stolík

2-zásuvkový nočný stolík je kvalitný nočný stolík zo spálňového kompletu DEVON NEW. Nočný stolík je dostupný v modernom farebnom prevedení biela v kombinácii s čiernym sklom.
€51,00

Nočný stolík A

Jednoduchý nočný stolík s poličkou. Stolík ponúka možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€43,00

Nočný stolík B

Jednoduchý 2-zásuvkový nočný stolík. Stolík ponúka možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€124,00

Nočný stolík Bezza

Kvalitný masívny nočný stolík so zásuvkou s možnosťou výberu z 8 farebných prevedení.
€169,00

Nočný stolík C

Jednoduchý 2-zásuvkový nočný stolík s poličkou. Stolík ponúka možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€124,00

SMILE nočný stolík 22

Nočný stolík 22 je kvalitný nočný stolík so zaujímavým dizajnom zo sektorovej detskej izby SMILE. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€35,00

SMYK nočný stolík 22

Nočný stolík 22 je kvalitný 2-zásuvkový nočný stolík so zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. nočný stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€36,00

TIMO nočný stolík 03

Nočný stolík 03 je kvalitný moderný 2-zásuvkový nočný stolík zo sektorovej detskej izby TIMO. Je dostupný v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€44,00

ALEX nočný stolík AX23

Nočný stolík AX23 je súčasťou spálňového kompletu ALEX. Nočný stolík s jednou zásuvkou má jednoduchý elegantný a moderný dizajn s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€19,00

DOMINO II nočný stolík 22

2-zásuvový nočný stolík 22 zo sektorovej detskej izby DOMINO II. Nočný stolík je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
-14%
€42,00 €36,00

DOMINO nočný stolík 22

2-zásuvkový nočný stolík 22 zo sektorovej detskej izby DOMINO. Nočný stolík je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii s ružovou alebo zelenou farbou.
€42,00

Nočný stolík nájdeme azda v každej spálni či študentskej izbe. A prečo vlastne? Využitie nočných stolíkov je rôzne. Predovšetkým je to úložný priestor. Najčastejšie má nočný stolík zásuvku, alebo dve, a prípadne otvorenú policu. Je na Vás koľko vecí v spálni potrebujete skryť. :-)

Podľa mojich dedukcií je slovo ,,nočný stolík" odvodený od jeho použitia v noci. Teda aby ste ma chápali, nočný stolík Vám má zabezpečiť aby ste mali v noci všetky potrebné veci hneď po ruke, bez vstávania. :-) Na vrchnej doske ľudia majú najčastejšie telefón alebo budík. Ženy prípadne nočný krém. Vhodný je možno aj pohár vody.

Druhý dôvod, prečo si kúpiť nočný stolík do spálne, môže byť dizajn. Nočný stolík môže byť dizajnovým doplnkom vo Vašej spálni. Vyberte si kovový dizajnový nočný stolík. Na vrchnú dosku si uložte fotografiu blízkej osoby alebo vázu s čerstvými kvetmi. Váš prvý pohľad po prebudení bude tak fascinujúci. Deň začnete s úsmevom a z postele vstanete pozitívne naladený.